Partner serwisuVisa dla biznesu

Instagram


Instagram to serwis społecznościowy należący do Facebooka. Jego główna funkcjonalność polega na prezentowaniu przez użytkowników zdjęć z opisem. Użytkownicy mogą edytować i kadrować publikowane zdjęcia. Instagram ma ok. 1 mld użytkowników.
Pięć powszechnych oszustw na Instagramie
20 września 2021, 14:45

Phishing, fałszywe konta i oszustwa na romantyczną miłość - wachlarz cyberprzestępców atakujących swoje ofiary w mediach społecznościowych jest szeroki. Ich aktywność skupia się między innymi na Instagramie.

Za zakupy zapłacisz BLIKIEM w chatbotocie na Instagramie
21 czerwca 2021, 11:04

Najnowsze zmiany na Instagramie pozwolą na wdrożenie chatbotów w komunikacji marek z użytkownikami serwisu przy użyciu Direct Messages.

Już 25% Polaków kupuje podczas live streamingu. Nowy raport Fundacji Kobiety e-biznesu
17 czerwca 2021, 11:34

Fundacja Kobiety e-biznesu przygotowała pierwsze w Polsce opracowanie rozwijającego się trendu w zakupach online, czyli social i live commerce.

Gizmi - pierwsza w Polsce platforma chat commerce
26 maja 2021, 15:27

Gizmi.io to pierwsza w Polsce platforma chat-commerce, która zmienia popularne komunikatory internetowe w sklepy i umożliwia sprzedaż bezpośrednio z aplikacji.

Jak działa algorytm sortowania treści na Instagramie?
4 czerwca 2018, 15:00

Instagram wprowadził nowy algorytm sortowania treści w aplikacji. Co zadecyduje o kolejności wyświetlanych postów? Wcześniej aplikacja stosowała odwrócony algorytm sortowania treści w sposób chronologiczny. Jak jest teraz?