Partner serwisuVisa dla biznesu

Instagram


Instagram to serwis społecznościowy należący do Facebooka. Jego główna funkcjonalność polega na prezentowaniu przez użytkowników zdjęć z opisem. Użytkownicy mogą edytować i kadrować publikowane zdjęcia. Instagram ma ok. 1 mld użytkowników.
Pięć powszechnych oszustw na Instagramie
September 20, 2021, 2:45 PM

Phishing, fałszywe konta i oszustwa na romantyczną miłość - wachlarz cyberprzestępców atakujących swoje ofiary w mediach społecznościowych jest szeroki. Ich aktywność skupia się między innymi na Instagramie.

Użytkownicy Facebooka i Instagrama na celowniku cyberprzestępców
July 15, 2021, 11:04 AM

W ostatnim czasie badacze ESET dostrzegli nowe przypadki oszustw, które wykorzystują skradzione konta do wyłudzania pieniędzy.

Gizmi - pierwsza w Polsce platforma chat commerce
May 26, 2021, 3:27 PM

Gizmi.io to pierwsza w Polsce platforma chat-commerce, która zmienia popularne komunikatory internetowe w sklepy i umożliwia sprzedaż bezpośrednio z aplikacji.

Jak działa algorytm sortowania treści na Instagramie?
June 4, 2018, 3:00 PM

Instagram wprowadził nowy algorytm sortowania treści w aplikacji. Co zadecyduje o kolejności wyświetlanych postów? Wcześniej aplikacja stosowała odwrócony algorytm sortowania treści w sposób chronologiczny. Jak jest teraz?

Instagram testuje nową funkcję - każdy zobaczy, że zrobiłeś screena
February 12, 2018, 12:48 PM

Z Instagrama korzysta już chyba każdy. Wrzucamy zdjęcia z restauracji, publikujemy filmy z podróży, a także dzielimy się codziennym życiem, dzięki funkcji insta stories. Twórcy Instagrama postanowili wprowadzić w jego funkcjonowaniu drobne zmiany. Czy okażą się one istotne w użytkowaniu aplikacji?