Opaska płatnicza to jedna z niespodzianek przygotowanych przez mBank z okazji festiwalu Pol’and’Rock, który ma zastąpić organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Przystanek Woodstock. Pol’and’Rock odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu mBank udostępnił klientom płatności Apple Pay. mBank był jednym z 9 banków w Polsce, które jako pierwsze wdrożyły płatności mobilne od Apple. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Już oficjalnie. Apple Pay w 9 bankach w Polsce.

mBank udostępnia opaski płatnicze

Zgodnie z informacjami prezentowanymi na stronie mBanku pozostało już tylko 2 tysiące dostępnych opasek w ramach promocji. Do opaski dołączana jest mikrokarta, którą wystarczy umieścić w opasce. Oferta jest skierowana tylko do klientów mBanku. Mikrokarta jest ważna przez 3 lata i przez ten okres korzystanie z opaski jest całkowicie darmowe.

Wystarczy zbliżyć opaskę do terminala i gotowe. Za pomocą opaski można także wypłacać pieniądze z bankomatów, które umożliwiają transakcje zbliżeniowe. W pakiecie klient otrzyma dwie bransoletki – w kolorze czarnym i czerwonym oraz wspomnianą mikrokartę.

Mikrokarta jest połączona z głównym kontem i działa jak każda inna karta wyposażona w technologię zbliżeniową. Po otrzymaniu mikrokarty wystarczy ją wyłamać (podobnie jak kartę microSIM) i umieścić w opasce. Po nową opaskę można aplikować tutaj.

mBank przygotował także promocyjny rachunek dla nowych klientów, dzięki któremu mogą oni uzyskać zwrot nawet 100 zł za wydatki festiwalowe (pod warunkiem jednorazowego wpływu na konto w wysokości min. 500 zł oraz wykonania min. 5 transakcji kartą wydaną do rachunku w pierwszym miesiącu korzystania z konta).