10 edycja konferencji InternetBeta już we wrześniu

0
Piotr Koperski
Piotr Koperski
#Fintech
Opublikowano: 13 września 2018 Aktualizacja: 21 lutego 2019

InternetBeta to konferencja, która łączy różne środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami.W opinii większości uczestników dotychczasowych edycji, to najlepsza impreza tego typu w Polsce.

Wrześniowa edycja kongresu odbędzie się w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ na ulicy kielnarowej 386A w Tyczenie, k. Rzeszowa.

InternetBeta 2018 – plan wydarzenia

Co roku na wydarzeniu obecni są przedstawiciele najważniejszych agencji reklamowych,digitalowych, inwestorzy, startupowcy, rozwijający innowacyjne projekty, managerowie i właściciele zarządzający największymi serwisami i sklepami internetowymi, osoby odpowiedzialne za marketing i innowacje pracujący dla największych marek oraz tych niszowych, socjolodzy, psycholodzy, przedstawiciele samorządów i organizacji pozarządowych.

W programie trzydniowego spotkania zaplanowano  80 prezentacji prowadzonych przez 100 specjalistów z różnych dziedzin m.in. e-commerce, digital marketingu.Wśród prelegentów wystąpi Karol Sadaj, country manager Revolut. Partnerami technologicznymi tegorocznej konferencji są: PayU, Meeting Application, MobiTouch i inni.

Termin: 19-21 września 2018

Lokalizacja: Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ Kielnarowa 386A, 36-020 Tyczyn, k. Rzeszowa

Szczegóły na stronie tutaj


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

konferencja-interbeta-to-juz-10-edycja