Partner serwisu Visa dla biznesu

Konto SkyCash można już zasilić gotówką we wpłatomatach Euronet

Fintek
Fintek
#Fintech#Płatności
Opublikowano: 15 października 2019, 12:11 Aktualizacja: 15 października 2019, 13:41

SkyCash poszerza współpracę z firmą Euronet Polska i od 15 października umożliwi użytkownikom aplikacji nie tylko wypłacanie gotówki z bankomatów, ale także zasilanie swojego konta SkyCash we wpłato-bankomatach i wpłatomatach.

Rośnie liczba terminali płatniczych i bankomatów. Najnowsze dane NBP

Aplikacja już od dawna ułatwia poruszanie się po mieście, pomaga w sprawnym kupowaniu biletów w komunikacji miejskiej i międzymiastowej, opłacaniu parkingów czy biletów do kina. Przy nawiązaniu współpracy z firmą Euronet Polska pojawiła się możliwość wypłacania w bankomatach środków z konta SkyCash – teraz czas na następny krok.

SkyCash udostępnia gotówkowe zasilenie konta swoim użytkownikom

Od 15 października użytkownicy będą mogli wpłacać gotówkę we wpłato-bankomatach i wpłatomatach z logo Euronet bezpośrednio na swój rachunek płatniczy SkyCash. Takie rozwiązanie rozszerza możliwości doładowania konta w jednym z blisko 3000 wpłato-bankomatów i wpłatomatów w Polsce.

Jak podkreśla Ewa Miziołek, Dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska, użytkownicy SkyCash będą mogli skorzystać z opcji doładowania konta we wpłato-bankomatach i wpłatomatach sieci, w dogodnej dla siebie lokalizacji, o dowolnej porze, 365 dni w roku: –

– Nasze urządzenia można znaleźć w kluczowych miejscach, między innymi galeriach handlowych, dworcach czy  stacjach benzynowych. Dodatkowo, intensywnie rozwijamy sieć Euronet, a liczba urządzeń w których można zarówno wypłacać, jak i wpłacać gotówkę systematycznie wzrasta. Jesteśmy przekonani, że nowa opcja spotka się z uznaniem klientów SkyCash – wyjaśnia Ewa Miziołek.

Od początku października w aplikacji SkyCash można także zamówić taksówkę iTaxi. Wystarczy zalogować się do aplikacji SkyCash, a następnie wybrać kafelek Taxi. Następnie klient zaznacza na mapie, gdzie ma go odebrać taksówka. W przypadku włączonej funkcji lokalizacji aplikacja domyślnie wybierze miejsce, w którym aktualnie się znajdujemy.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

konto-skycash-mozna-juz-zasilic-gotowka-we-wplatomatach-euronet