PayPo.pl umożliwia użytkownikom zamówienie rzeczy przez Internet i zapłatę za nie 21 dni po zakupie. Usługa zapewnia szybki, prosty, ale też bezpieczny model zapłaty za zakupy internetowe. Użytkownik nie musi się martwić, by pamiętać o zapłacie – PayPo.pl przypomni mu o tym z odpowiednim wyprzedzeniem za pośrednictwem maila lub telefonu.

Radosław Nawrocki – twórca biznesu, chcąc zbudować swoją pozycję w branży, postanowił współpracować z liderem rynkowym – Przelewy24. Dzięki temu rozwiązaniu PayPo.pl będzie miało dostęp do szerokiego grona odbiorców. Już w tym momencie podpisało umowy z pięcioma dużymi sklepami internetowymi, między innymi 5-10-15 i Top Secret.

Czytaj także: Nowa wersja eMaklera i aplikacja mobilna dostępne dla klientów mBanku

PayPo

Czy to bezpieczne?

W płatnościach online użytkownicy często zastanawiają się, czy nie niesie to za sobą ryzyka. PayPo.pl oferuje swoim użytkownikom pełne bezpieczeństwo. Firma nie prosi o login ani hasło do banku bądź danych kredytowych karty. Transakcje są szyfrowane i wykonywane za pośrednictwem zabezpieczonych serwerów. Użytkownik dostaje unikalny kod SMS, prosto na swój telefon, aby potwierdzić zamówienie.

Dodatkowym atutem serwisu jest możliwość otrzymania, a co za tym idzie sprawdzenia towaru przed zapłatą. Jeśli z jakichś nieznanych przyczyn towar jednak nie dojdzie do użytkownika, nie musi on za niego płacić – zapewnia to Gwarancja Ochrony Kupującego.

Czytaj także: Współpraca banków i fintechów a PSD2