Do 12 grudnia za każde zamówienie na Pyszne.pl na kwotę co najmniej 30 zł opłacone kartą płatniczą Mastercard lub Maestro za pomocą portfela MasterpassTM użytkownik otrzyma 15 zł zniżki na kolejne zamówienie. Z promocji można skorzystać wielokrotnie, liczba zniżek promocyjnych przygotowanych dla klientów wynosi 6.000 sztuk.

Jeśli chodzi o metody płatności za usługi internetowe – każdy ma swoje ulubione. Serwis Pyszne.pl na bieżąco dostosowuje się do trendów i umożliwia opłacenie zamówienia na wiele sposobów: gotówką, kartą kredytową, szybkim przelewem internetowym przez Sofort Banking, PayPal, PayU, a w aplikacji mobilnej także za pomocą Android Pay. Ku radości gamerów i zwolenników idei niezależności, akceptuje internetową walutę Bitcoin.

Czytaj także: Portfel elektroniczny Masterpass dostępny w PayU

W serwisie zapłacimy też korzystając z wirtualnego portfela MasterpassTM. „Nasi użytkownicy coraz chętniej rozliczają się online. W grupie serwisów do zamawiania jedzenia w Europie kontynentalnej aż 51% zamówień w 2016 roku zostało opłaconych w ten sposób. Proste, a zarazem bezpieczne płatności są przyszłością internetu.” – mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający Pyszne.pl. „Chcemy być jednymi z pierwszych, którzy udostępnią je swoim klientom.” – dodaje.

Jak działa portfel MasterpassTM ?

 Wirtualny portfel MasterpassTM jest jedną z najszybszych i najbezpieczniejszych istniejących metod płatności online. Do skorzystania z niego wystarczy login i hasło, ustanawiane podczas pierwszego użycia. Proces ten przejdzie w mgnieniu oka nawet użytkownik zupełnie niezorientowany w nowościach płatniczych. Jak działa to w Pyszne.pl?

Po wybraniu dań i przejściu do strony płatności należy wybrać płatność kartą kredytową. Zwykle w tym miejscu następowało uciążliwe wpisywanie danych z karty. Teraz wystarczy wpisać swój numer telefonu i hasło – gotowe. Jeśli jest to pierwszy kontakt użytkownika z MasterpassTM, potrzebne będą 3 kliknięcia więcej: wybranie przycisku aktywacji usługi, wprowadzenie numeru telefonu, który zostanie zweryfikowany przez bank, a na koniec wpisanie obranego hasła. Od tej chwili jeszcze szybciej przeprowadzimy każdą transakcję, czy będzie to zamówienie soczystego burgera z frytkami, czy wykwintnego zestawu sushi.