Uczestnicy telematycznego programu LINK4 Kasa Wraca w każdym okresie rozliczeniowym generują premie za bezpieczną i przepisową jazdę. By zagwarantować sobie naliczenie nagrody na koncie, należy spełnić warunek regularnej jazdy z włączoną aplikacją NaviExpert z wbudowanym modułem Kasa Wraca. Regularność polega na przejechaniu minimum 200 km w miesiącu, w tym czasie uruchamiając aplikację w trakcie co najmniej 5 różnych dni i pokonując danego dnia minimum 10 kilometrów.

LINK4 Kasa Wraca także podczas #zostańwdomu

Ze względu na obowiązujący w Polsce stan epidemii, LINK4 wprowadził możliwość zawieszenia tego warunku promocji. Każdy, kto się na ten krok zdecyduje, w okresie rozliczeniowym przypadającym na czas epidemii będzie miał naliczaną nagrodę w wysokości średniej wszystkich premii cząstkowych przyznanych uczestnikowi od początku udziału w promocji. InsurTech także wspiera akcję #zostańwdomu.

By zawiesić regularność jazdy i wprowadzić uśrednione naliczanie na podstawie dotychczasowych okresów rozliczeniowych, wystarczy wypełnić dedykowany formularz na stronie internetowej www.link4.pl/kw/zostanwdomu. W tym celu potrzebny będzie numer polisy objętej promocją Kasa Wraca oraz numer rejestracyjny samochodu, dla którego trwa ochrona ubezpieczeniowa.

Dotychczas z programu skorzystało 48,5 tys. kierowców, którzy przejechali łącznie 117 mln kilometrów. Uczestnicy promocji LINK4 Kasa Wraca wygenerowali od początku jego istnienia ponad 2,3 mln zł premii. Rekordzista odebrał nagrodę w wysokości 1,2 tys. zł.

Warto przypomnieć, że klienci, którzy wykupili polisę turystyczną w LINK4, będą mogli otrzymać zwrot swoich pieniędzy. Ubezpieczyciel zamierza w ten sposób złagodzić skutki odwołanych wyjazdów z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa. LINK4 uruchomiło także specjalną infolinie dla osób klientów którzy pracują w służbach medycznych i publicznych, oraz niosą pomoc w wolontariacie. Ich zgłoszenia mają być realizowane w pierwszej kolejności.