Partner serwisu Visa dla biznesu

Kup lodówkę Samsung Family Hub i odbierz 1 tys. zł na zakupy w Frisco.pl

Fintek
Fintek
#Samsung#Technologie
Opublikowano: 9 stycznia 2020, 11:49 Aktualizacja: 9 stycznia 2020, 12:39

Nowi użytkownicy flagowej lodówki Samsunga mogą skorzystać z promocji i otrzymać aż 1000 zł na zakupy w aplikacji Frisco.pl. Lodówka Family Hub wraz z aplikacją Frisco pozwalają w łatwy i szybki sposób uzupełnić domowe zapasy bez wychodzenia z kuchni

Kup lodówkę Samsung Family Hub i odbierz 1 tys. zł na zakupy w Frisco.pl

Już od 5 grudnia 2019 roku, kupienie lodówki Family Hub, zarejestrowanie zakupu na stronie familyhub.samsung.pl i pozostawienie opinii umożliwia otrzymanie voucherów o łącznej wartości 1000 złotych na zakupy w aplikacji Frisco.pl oraz darmową dostawę przez cały rok. Promocja jest dostępna online oraz w sklepach stacjonarnych, trwa do 31 stycznia 2020 lub do wyczerpania puli voucherów.

Promocja od Samsunga i supermarketu Frisco.pl

Rejestracji oraz pierwszej transakcji przez aplikację Frisco.pl na lodówce Family Hub należy dokonać w ciągu 14 dni od zakupu. Promocyjny bon jest podzielony na 5 voucherów po 200 PLN, możliwy do wykorzystania przez aplikację Frisco.pl na urządzeniu Samsung Family Hub. Termin ważności vouchera upoważniającego do bezpłatnej dostawy zakupów z Frisco.pl mija 31.12.2020.

Samsung wyjaśnia, że lodówka Family Hub ma pełnić rolę centrum zarządzania domem. Family Hub jest wyposażona w ekran, umożliwiający domownikom zarządzanie kalendarzami, robienie notatek czy tworzenie list zakupów. Kilka tygodni temu do przydatnych funkcji dołączyła kolejna – czyli możliwość zamówienia zakupów z internetowego supermarketu Frisco.pl przez specjalną aplikację na ekranie lodówki.

Koreańska spółka ogłosiła, że w trakcie tegorocznych targów CES 2020 w Las Vegas zaprezentuje nową wersję inteligentnej lodówki Family Hub. Sztuczna inteligencja z pomocą aparatów wewnątrz lodówki automatycznie zeskanuje znajdujące się w niej produkty, identyfikuje je oraz prześle powiadomienia o tym, co inni członkowie rodziny dokupili bądź spożyli.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

lodowka-samsung-family-hub-1-tys-zl-zakupy-frisco