Partner serwisu Visa dla biznesu

Mastercard poszerza grono partnerów programu Priceless Specials

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Mastercard
Opublikowano: 19 grudnia 2018, 11:11 Aktualizacja: 5 maja 2019, 21:48

Grono partnerów programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials powiększyło się o sześć nowych firm. Od teraz uczestnicy programu otrzymują punkty za płatności kartą Mastercard w takich sieciach jak Empik, Mohito, North Fish, Homla, Tailor’s Club, oraz w aplikacji mytaxi.

Mastercard poszerza grono partnerów programu Priceless Specials

W programie Priceless Specials udział biorą 74 marki detaliczne, a zakupy nagradzane punktami można realizować w 4 500 punktach sprzedaży oraz 20 sklepach internetowych. Program swoim zasięgiem obejmuje już 19 kategorii zakupowych, a dodatkowo punkty są naliczane za wszystkie transakcje za usługi gastronomiczne, transportowe oraz turystyczne opłacone na terenie Polski.

Empik w gronie sześciu nowych partnerów Mastercard

W programie honorowane są transakcje kartami Mastercard, które zostały zapisane do programu. Uczestniczy w nim już 13 banków, a do ich grona dołączył w tym roku bank Citi Handlowy. Teraz nowe marki (Empik, Mohito, North Fish, Homla, Tailor’s Club i mytaxi) dołączyły do innych popularnych sieci handlowych będących partnerem programu, takich jak m.in. Carrefour, Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD czy Cinema City.

Użytkownik programu nie musi nosić w portfelu osobnych kart lojalnościowych do poszczególnych detalistów – wystarczy, że ma przy sobie kartę płatniczą, którą zazwyczaj płaci za zakupy. Program wyróżnia również szybka gratyfikacja, np. przy wybranych ofertach za zakupy o wartości 300 PLN można otrzymać bilety do kina o wartości 100 PLN.

Mastercard kończy 2018 rok mocnymi akcentami. Najistotniejszym z nich jest podpisanie umowy z operatorem BLIKA – Polskim Standardem Płatności. Dzięki współpracy BLIKIEM będzie można płacić zbliżeniowo i to na całym świecie – w każdym terminalu akceptującym transakcje zbliżeniowe. Nowe funkcje pojawią się już na początku drugiej połowy 2019 roku. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

mastercard-poszerza-grono-partnerow-programu-priceless-specials