W komunikacie mBanku czytamy o nowych limitach przelewów ekspresowych. Chodzi zarówno i przelewy natychmiastowe Express Elixir oraz przelewy na telefon BLIK. W obu przypadkach limity zostały podniesione.

mBank podnosi limity dla przelewów ekspresowych

mBank zmienił limit kwotowy i ilościowy przelewów ekspresowych. Maksymalna kwota jednorazowego przelewu wyniesie 10 tys. złotych ( teraz 5 tys. PLN). Dodatkowo jednego dnia wykonamy 3 przelewy ekspresowe (o jeden więcej niż obecnie). Przelew natychmiastowy zlecimy w serwisie transakcyjnym oraz w aplikacji mobilnej. Bank przypomina, że nie zrobimy tego już w placówce, ani u konsultanta na mLinii.

Zmienił się również limit kwotowy na przelewy BLIK. Maksymalna kwota jednorazowego wyniesie 1 tys. zł (wcześniej 500 zł). Tym samym wykonywanie przelewów na numer telefonu w mBanku stanie się wygodniejsze dla klientów.

mBank zapowiedział zmiany limitów przelewów ekspresowych już we wrześniu 2020 roku. Początkowo wydawało się, że limity zostaną podniesione właśnie w tamtym momencie, jednak bank potrzebował więcej czasu na wprowadzenie tych zmian.

Na początku bieżącego roku mBank poinformował także o zmianach w aplikacji mobilnej. Klient będzie miał dostęp między innymi do odświeżonej sekcji pomocy, wyposażonej w opcję wyszukiwania tematów działającą na zasadzie podobnej do Google.