19 stycznia 2019, 09:00:Digital Banking & Payments Summit - Hilton Warsaw Hotel, Warszawa

Międzynarodowi inwestorzy – czy znajdą jednorożca w Europie Środkowo-Wschodniej?

Czy znajdziemy jednorożca w Europie Środkowo-Wschodniej?

Możliwość poznania 80 międzynarodowych i lokalnych inwestorów, indywidualne sesje oraz szereg imprez networkingowych. To wszystko czeka na startupy, które zgłoszą swój udział w Eastern Europe Tech Tour 2018.

Celem wydarzenia, które odbędzie się 11–12 czerwca w Warszawie i 12-13 czerwca w Sofii, będzie znalezienie biznesowego jednorożca oraz wyłonienie najbardziej obiecujących technologicznych startupów w Europie Środkowo – Wschodniej. To pierwsza edycja wydarzenia EETT, w trakcie którego innowatorzy z branży technologicznej będą mieli bezpośrednią możliwość zaprezentowania swoich pomysłów inwestorom.

Jak przebiega proces rekrutacji?

– Ponad 200 zarejestrowanych firm przejdzie proces weryfikacji, w trakcie którego oceniane będą: wyjątkowość oferowanej technologii, stabilność modelu biznesowego, wizja, zdolności zrealizowania planu biznesowego i jego jakość oraz umiejętność zarządzania przedsiębiorstwem – mówi Alexander Galitsky, Partner Zarządzający Almaz Capital.

Do EETT 2018 zakwalifikuje się 30 spośród najbardziej obiecujących firm zajmujących się nowymi technologiami – 15 z Europy Środkowej, w tym z Polski, Białorusi, Czech, Węgier, Słowacji i Ukrainy, oraz 15 z Europy Południowo-Wschodniej: Bułgarii, Albanii, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Grecji, Rumunii, Serbii, Słowenii, Macedonii, Mołdawii i Czarnogóry.

Wybrane przedsiębiorstwa zaprezentują się przed 40 międzynarodowymi inwestorami, finansującymi pomysły w Europie Wschodniej oraz 40 inwestorami lokalnymi, którzy aktywnie wspierają przedsiębiorców w tym regionie. Co więcej, innowatorzy będą mieli okazję uczestniczyć w interaktywnych sesjach, networkingu i wydarzeniach specjalnych wraz z inwestorami VC.

EETT 2018

Rejestracja trwa do 20 kwietnia!

Rejestracja dla startupów jest darmowa i potrwa do 20 kwietnia. Jako miejsce wydarzenia w tym roku, organizatorzy wybrali Polskę i Bułgarię, widząc w tym regionie niezwykły potencjał z racji wysokiego tempo wzrostu gospodarczego od kilku lat, który pozwolił wygenerować inwestorom zyski na poziomie 5 miliardów dolarów.

Misją EETT jest stworzenie wyjątkowej platformy biznesowej, która ukazuje drogę, jaką przebywa innowacyjny projekt, zaczynając od wstępnego pomysłu, na pozyskaniu kapitału kończąc.

EETT 2018 poprowadzą:

  • Alexander Galitsky, EETT President, co-founder i managing partner w Almaz Capital;
  • Marcin Hejka, Przewodniczący komitetu selekcyjnego na Europę Środkowo-Wschodnią oraz co-founder i funding partner w OTBVentures;
  • Evgeny Angelov, Przewodniczący komitetu selekcyjnego na Europę Południowo-Wschodnią, przewodniczący BVCA i Partner w PostScriptum Ventures.