Obecnie opcja dostępna jest w wersji przeglądarkowe serwisu, jednak niedługo zostanie dodana do aplikacji na iOS i Android.

Uwierzytelnianie 3ds

Do weryfikacji karty zostanie wykonane drobne obciążenie na kwotę 1 PLN (zostanie ono automatycznie zwrócone na kartę). Podczas wykonywania tej operacji zostaniesz poddany weryfikacji 3DS (więcej na temat 3DS) – ma to na celu potwierdzenie tożsamości właściciela karty – do profilu można przypisać wyłącznie kartę, która należy do osoby, będącej jednocześnie właścicielem danego profilu na zrzutka.pl.

Jeśli weryfikacja będzie pomyślna, to karta zostanie zapisana w profilu do realizacji przyszłych wypłat. Wypłaty, które zaksięgują się na rachunku karty w zwykle mniej niż 30 minut.

Od teraz można więc przyjmować wpłaty natychmiastowo, wszystkimi dostępnymi na zrzutka.pl kanałami płatności (w tym kartą ‘wpłatniczą’), a następnie wypłacać środki na swoją kartę płatniczą Visa (i niebawem – Mastercard).

Co dalej?

Wdrożona zostanie uzupełniająco (tak szybko jak to będzie możliwe) obsługa wypłat na karty Mastercard. Następnym krokiem będzie wdrożenie tej funkcji w aplikacjach mobilnych oraz użycie rozwiązania wypłat na karty jako podstawowego komponentu obsługi wypłat w międzynarodowym serwisie tossacoin – jego start zrzutka.pl planuje na 2022 rok.