Partner serwisu Visa dla biznesu

Nest Bank udostępnia Fitbit Pay

Fintek
Fintek
#Nest Bank#Płatności
Opublikowano: 21 stycznia 2020, 14:21 Aktualizacja: 21 stycznia 2020, 15:19

Klienci Nest Banku mogą już dodać kartę płatniczą do mobilnego portfela w swojej opasce lub zegarku Fitbit. Nest Bank wdrożył usługę Fitbit Pay przy współpracy z Visa.

Nest Bank udostępnia Fitbit Pay

Nest Bank jest już piątym bankiem w Polsce, który udostępnia Fitbit Pay. Taka forma płatności jest dostępna także w Santander Bank Polska, Banku Pekao, Alior Banku i Spółdzielczej Grupie Bankowej. Do wdrożenia przymierza się również mBank.

Fitbit Pay już dostępne dla klientów Nest Banku

Z Fitbit Pay mogą skorzystać użytkownicy Fitbit Versa 2, Fitbit Versa 2 Special Edition, Fitbit Versa Special Edition, Fitbit Ionic, Fitbit Charge 3 Special Edition. Ceny zegarków zaczynają się od około 600 złotych i dochodzą do 1 tys. PLN.

Fitbit Pay jest kolejną opcją płatności bezgotówkowych w Nest Banku. Klienci banku mogą korzystać również z Google Pay, Apple Pay oraz Garmin Pay. Dodatkowo użytkownicy aplikacji mobilnej Nest Banku mogą kupić za jej pośrednictwem bilety komunikacji miejskiej, bilety na koncert, opłacić parking, czy zamówić taksówkę – czytamy w komunikacie.

Użytkownicy urządzeń Fitbit mogą dodać do swojego portfela mobilnego 6 kart kredytowych lub debetowych. Aplikacja Fitbit jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS. Wszystkie transakcje Fitbit Pay wykorzystują standardową branżową platformę tokenizacji, dzięki czemu informacje o kartach użytkowników nie są ujawniane ani udostępniane handlowcom. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, użytkownik wybiera chroniony kod PIN podczas konfiguracji urządzenia.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nest-bank-udostepnia-fitbit-pay