Aplikacja Nicepay umożliwia trzymanie wszystkich płatności w jednym miejscu, w zorganizowany i uporządkowany sposób. Możemy wyeliminować papierowe rachunki i nie przejmować się dłużej terminami ich uregulowania.

Czytaj także: Aplikacja Bilo – wszystkie rachunki w jednym miejscu

Jak to działa?

W natłoku codziennych obowiązków często zdarza się nam zapomnieć o zapłaceniu za telewizję czy Internet. Czy nie byłoby prościej, gdyby wszystkie nasze rachunki znajdowały się w jednym miejscu? Od teraz może tak być. Aplikacja Nicepay umożliwia otrzymywanie wszystkich rachunków bezpośrednio od operatorów do aplikacji. Oznacza to, że możemy płacić z jednego miejsca, kiedy i gdzie chcemy.

Korzystanie z aplikacji jest proste i intuicyjne. Na samym początku musimy założyć konto – możemy to zrobić poprzez klasyczną rejestrację lub przy logowaniu przez Facebooka. Następnie wybieramy, czy chcemy mieć konto prywatne czy firmowe. Jednym z pierwszych kroków jest dodanie płatności. Wystarczy kliknąć button „Dodaj płatność” aby rozpocząć. Kolejne płatności dodajemy klikając na ikonę plusa – najszybszy sposób to zrobienie zdjęcia rachunku. Dodany przez nas rachunek automatycznie zamienia się w pozycję na liście płatności – klikając w niego widzimy szczegóły.

Czytaj także: MyTherapy – aplikacja lekarstwem na pamięć?

nicepay

Oszczędność czasu i pieniędzy

Interfejs aplikacji jest bardzo przejrzysty i intuicyjny. Użytkownik może przeglądać, filtrować i sortować rachunki według własnych preferencji. Ustawienie automatycznej płatności, zaoszczędza dodatkowo nasz czas – możemy zapomnieć o zadłużeniu. Jeśli jednak wolimy realizować płatności sami, możemy ustawić przypomnienie, które zaalarmuje nas o zbliżającym się terminie.

Dzięki aplikacji Nicepay oszczędzasz mnóstwo czasu – wystarczy kilka chwil i wszystkie rachunki są uregulowane. Jednak nie tylko to jest jej plusem. Przeglądając comiesięczne wydatki możemy zauważyć na co wydajemy najwięcej pieniędzy, z czego możemy zrezygnować i gdzie szukać oszczędności. W prosty i przejrzysty sposób mamy ukazane na co przeznaczamy nasze pieniądze.

Czytaj także: Aplikacja Haiz – kontroluj wydatki swojego dziecka

To, czego nie zauważyłam w aplikacji to możliwość dodanie wielu kart. Zdarza się, że użytkownik różne rachunki chce zapłacić z różnych kont. Obecnie można jedynie dodawać kolejne profile – prywatne lub firmowe. Twórcy aplikacji powinni nad tym popracować.

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwają Przelewy24, SIX Payment Services i Dotpay. Aplikacja dostępna jest na systemy Android i iOS – sklep Google Play.

Czytaj także: Aplikacja mObywatel dostępna także na iOS