Zakupy z Allegro Smart można odebrać w placówkach pocztowych, sklepach Żabka, stacjach Orlen i kioskach oraz salonikach Ruchu. Zapewnia to opcja wyboru formy dostawy pocztowej Odbiór w Punkcie. Poczta oferuje klientom korzystającym z tej opcji coś ekstra – możliwość bezpłatnego zwrotu zakupów z Allegro Smart.

Poczta Polska oferuje darmowy zwrot zakupów w ofercie Allegro Smart

W sytuacji, kiedy zamówiony w ramach oferty Allegro Smart prezent nie spełnia naszych oczekiwań, można go bezpłatnie odesłać. Wystarczy zapakować zamówiony towar, wydrukować etykietę zwrotną i odwiedzić najbliższą placówkę pocztową.

Ważne, aby przed zakupem upewnić się, czy dany towar jest przewidziany do zwrotu przez sprzedawcę. Warto pamiętać, że np. produkty spożywcze, personalizowane nie podlegają zwrotom. Należy upewnić się, ile czasu mamy na zwrot. Formularz dotyczący zwrotów znajduje się w zakładce „Kupione” na koncie klienta. Należy go wypełnić i odesłać do sprzedawcy. Następnie trzeba wybrać sposób wysyłki zwracanej paczki (z Allegro Smart przy wykorzystaniu placówek pocztowych lub wysyłką własną). Z wydrukowaną etykietą nadawczą trzeba pójść do placówki pocztowej i odesłać przesyłkę.

TO CZEGO SZUKASZ – ZNAJDZIESZ NA ALLEGRO

Przypomnijmy, że Allegro Smart pozwala na darmowe dostawy nieograniczonej liczby produktów, po wykupieniu stosownego abonamentu. Pakiet kosztuje 8,99 zł miesięcznie, lub 49 zł rocznie. Jeżeli chcecie wiedzieć czy to się opłaca, odsyłamy do tego tekstu.

Allegro nie próżnuje – poza abonamentem Smart firma udostępniła klientom także limit odnawialny i możliwość kupowania biletów na imprezy rozrywkowe i kulturalne.

przejdź do ALLEGRO