Aplikacja dostała nową kolorystykę, teraz najbardziej widoczna jest biel. Cały interfejs prezentuje się też bardziej nowocześnie, przypominając nowe aplikacje innych dużych banków – na przykład ING Banku Śląskiego. Sami możecie ocenić podobieństwo na przykład do apki mBanku zaglądając do naszego tekstu – Android Pay w nowej aplikacji mBanku. To nie wszystkie nowości.

Czytaj także: Już dziś pełne zaćmienie Słońca w USA. Zobaczcie gdzie je obejrzeć

Odświeżona aplikacja od BZ WBK

BZ WBK nowa aplikacja.

Najważniejsze przyciski zostały umieszczone na górze ekranu, a wśród nich znalazły się bilety, parkingi i taxi, doradca online i kody BLIK.

Całe menu zostało zachowane w podobnym stylu, z białymi „kafelkami”. Po zalogowaniu do aplikacji mamy swobodny dostęp do przelewów oraz historii swoich transakcji. Nowa wersja wydaje się też bardziej intuicyjna i przejrzysta. Sami oceńcie, która wersja Wam się bardziej podoba. Poniżej stara aplikacja WBK.

Stara aplikacja BZ WBK.

W odświeżonej aplikacji pojawiła się również skrzynka odbiorcza z wiadomościami od banku. Jest to trend, który obserwujemy już od jakiegoś czasu – po aktualizacjach apek innych banków. Niestety, ale BZ WBK zaczyna odstawać od innych banków na polu rozwoju biometrii. Do aplikacji Banku Zachodniego wciąż nie możemy zalogować się odciskiem palca.