Nowa aplikacja BZ WBK

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Santander
Opublikowano: 21 sierpnia 2017, 15:10 Aktualizacja: 12 maja 2019, 16:17

Zmiany w aplikacji Banku Zachodniego dotknęły zarówno sam layout aplikacji jak i funkcjonalności. Zaktualizowana została nie tylko apka, ale również wersja przez przeglądarkę na urządzenia mobilne i stacjonarne.

Aplikacja dostała nową kolorystykę, teraz najbardziej widoczna jest biel. Cały interfejs prezentuje się też bardziej nowocześnie, przypominając nowe aplikacje innych dużych banków – na przykład ING Banku Śląskiego. Sami możecie ocenić podobieństwo na przykład do apki mBanku zaglądając do naszego tekstu – Android Pay w nowej aplikacji mBanku. To nie wszystkie nowości.

Czytaj także: Już dziś pełne zaćmienie Słońca w USA. Zobaczcie gdzie je obejrzeć

Odświeżona aplikacja od BZ WBK

BZ WBK nowa aplikacja.
Najważniejsze przyciski zostały umieszczone na górze ekranu, a wśród nich znalazły się bilety, parkingi i taxi, doradca online i kody BLIK.

Całe menu zostało zachowane w podobnym stylu, z białymi „kafelkami”. Po zalogowaniu do aplikacji mamy swobodny dostęp do przelewów oraz historii swoich transakcji. Nowa wersja wydaje się też bardziej intuicyjna i przejrzysta. Sami oceńcie, która wersja Wam się bardziej podoba. Poniżej stara aplikacja WBK.

Stara aplikacja BZ WBK.

W odświeżonej aplikacji pojawiła się również skrzynka odbiorcza z wiadomościami od banku. Jest to trend, który obserwujemy już od jakiegoś czasu – po aktualizacjach apek innych banków. Niestety, ale BZ WBK zaczyna odstawać od innych banków na polu rozwoju biometrii. Do aplikacji Banku Zachodniego wciąż nie możemy zalogować się odciskiem palca.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nowa-aplikacja-bz-wbk