Partner serwisu Visa dla biznesu

Jest już nowa aplikacja Kantoru Wielowalutowego od Alior Banku

Fintek
Fintek
#Alior#Płatności
Opublikowano: 10 września 2019, 10:59 Aktualizacja: 10 września 2019, 13:18

Alior Bank udostępnił nową aplikację mobilną Kantoru Walutowego. Za jej pośrednictwem użytkownicy Kantoru będą mogli korzystać z najważniejszych funkcji aktualnej wersji serwisu transakcyjnego.

Jest już nowa aplikacja Kantoru Wielowalutowego od Alior Banku

Aplikacja pozwala z poziomu telefonu wymienić walutę, zarządzać kartą wielowalutową, a także podzielić płatność z innymi czy przesłać przelew, wpisując jedynie numer telefonu lub adres e-mail odbiorcy. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Alior Bank prezentuje nową aplikację Kantoru Wielowalutowego

Kantor Walutowy Alior Banku jest obecny na rynku od 2012 roku. Skorzystać mogą z niego wszyscy zainteresowani – nie trzeba być klientem Aliora. W sumie z kantoru korzysta już ponad 330 tys. klientów indywidualnych i biznesowych.

Nowa aplikacja została stworzona w odpowiedzi na rozbudowę Kantoru Walutowego Alior Banku o kolejne funkcje. Użytkownicy nowej wersji kantoru, oprócz dotychczasowych funkcjonalności, zyskali możliwość między innymi wysłania prośby o przelew bez kopiowania numeru swojego rachunku, podziału płatności między znajomych, przesyłania przelewów na numer telefonu czy adres e-mail odbiorcy. Dodatkowe funkcje pozwalają także na sprawdzanie statusu operacji, takich jak zlecenia wymiany walut, transakcji z blokadą, jak również zarządzania kartą wielowalutową i kanałami dostępu do Kantoru Walutowego.

Oferta kantoru została wzbogacona także o wspomnianą Kartę Wielowalutową Alior Banku. Karta umożliwia dokonywanie płatności bezpośrednio w 23 walutach dostępnych w kantorze. Płatności w pozostałych walutach rozliczane są po kursie Mastercard z rachunku euro bez ponoszenia dodatkowych kosztów czy prowizji – wyjaśnia Alior Bank. W karcie zastosowano mechanizm automatycznego wyboru waluty płatności – system sam rozpozna walutę, w której dokonywana jest transakcja, i rozliczy ją na odpowiednich rachunkach.

FINTEK POLECA: skomponuj korzyści w swoim koncie jakże osobistym w alior banku


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nowa-aplikacja-kantoru-wielowalutowego-alior-banku