Partner serwisu Visa dla biznesu

Nowa funkcja w aplikacji Revolut. Do przelewu można dołączyć cyfrowe prezenty

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Revolut
Opublikowano: 23 lipca 2020, 14:03 Aktualizacja: 23 lipca 2020, 14:03

Revolut poinformował o udostępnieniu nowej funkcji w aplikacji. Klienci mogą już dołączać do przelewów spersonalizowane, cyfrowe prezenty. Chodzi o humorystyczne cyfrowe okładki.

https://fintek.pl/aktualnosci/revolut/

– Teraz możesz tworzyć i wysyłać cyfrowe prezenty w aplikacji za pomocą zaledwie kilku dotknięć ekranu. Po wybraniu kwoty, którą chcesz przekazać, możesz spersonalizować swój prezent. Wybierz jedną z wielu zabawnych animowanych okładek i dodaj osobistą wiadomość, która wywoła uśmiech na twarzy odbiorcy – informuje Revolut w wiadomości rozesłanej do klientów.

Revolut Gifts/Prezenty

Humorystyczne grafiki dołączane do przelewów w Revolut

Aby skorzystać z nowego rozwiązania należy posiadać najnowszą wersję aplikacji Revolut (7.8). Prezenty wysyłamy za pomocą widżetu „Prezenty” w sekcji „Plany” lub bezpośrednio na karcie płatności. Całą kolekcję zabawnych zdjęć można obejrzeć w aplikacji (mała próbka powyżej). „Gift” można wysłać od razu lub zaplanować tak, aby dotarł w wyznaczonym czasie.

Użytkownicy planu Standard mogą wysyłać maksymalnie 2 prezenty miesięcznie, natomiast w przypadku pakietów Premium i Metal nie ma żadnych ograniczeń. „Gifty” można przesyłać nawet tym osobom, które nie są klientami Revolut. Otrzymają one wiadomość e-mail z informacją, że czeka na nich prezent po założeniu konta w aplikacji.

To kolejna nowość wprowadzona przez brytyjski fintech. Już od zeszłego tygodnia użytkownicy Revolut w pakiecie Standard mogą korzystać z aplikacji Revolut Junior. To usługa skierowana do rodziców i dzieci w wieku 7-17 lat. Początkowo była ona dostępna tylko w płatnych planach Premium i Metal.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nowa-funkcja-w-aplikacji-revolut-do-przelewu-mozna-dolaczyc-cyfrowe-prezenty