Po zalogowaniu wystarczy wybrać opcję „natychmiastowe zasilenie BLIK”, podać kwotę doładowania i gotowe. Po tym jak klient zatwierdzi operację z poziomu swojej bankowej aplikacji mobilnej, pieniądze natychmiast trafiają na rachunek IgoriaCard.

Doładuj IgoriaCard za pomocą BLIKA. Wyrobienie pierwszej karty będzie darmowe

Z okazji nowej funkcjonalności IgoriaCard przygotowała promocję skierowaną do nowych użytkowników. Zniesiona zostaje opłata za wyrobienie pierwszej karty – plastikowej lub wirtualnej. Promocja dotyczy zarówno kart dla klientów indywidualnych, jak i firmowych.

BLIK dołącza do dwóch innych metod zasilenia konta – przelewu bankowego i wpłat gotówkowych w placówkach Poczty Polskiej. Najtańszą metodą są przelewy bankowe, ponieważ dla większości banków działających w Polsce takie wpłaty będą darmowe. Przy natychmiastowej wpłacie BLIK przez Tpay.com trzeba zapłacić 0,3% prowizji (maksymalna wpłata to 10 tys. zł). Najwięcej kosztują doładowania w placówkach pocztowych, gdzie koszt takiego zasilenia to 4 zł.

IgoriaCard to produkt polskiej spółki notowanej na New Connect Igoria Trade S.A. Firma posiada licencję krajowej instytucji płatniczej KNF oraz licencję Mastercard Principal Member do wydawania instrumentów płatniczych. Igoria Trade to także właściciel kantoru internetowego Trejdoo. Swoje biura posiadają w USA i Wielkiej Brytanii.

IgoriaCard to wielowalutowa karta prepaid, którą można wygodnie płacić w 17 walutach oraz wypłacać środki z bankomatu. Więcej o IgoriaCard można przeczytać tutaj – Chcą być konkurencją dla Revoluta. Startuje IgoriaCard.