Partner serwisu Visa dla biznesu

Nowa wersja eMaklera i aplikacja mobilna dostępne dla klientów mBanku

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#mBank
Opublikowano: 23 listopada 2017, 13:51 Aktualizacja: 20 lutego 2019, 18:39

mBank wdrożył nową wersję serwisu transakcyjnego– eMakler 2.0. Dzięki niej, klienci mogą w jeszcze prostszy i wygodniejszy sposób zarządzać swoimi inwestycjami. Serwis jest systematycznie udostępniany kolejnym użytkownikom i do 10 grudnia będą mogli z niego korzystać wszyscy, spośród 250 tys. klientów. Dodatkowo już dziś mogą oni korzystać z aplikacji mobilnej Domu Maklerskiego mBanku.

Nowości w aplikacji mBanku. Łatwiejsze zarządzanie kartami i limitami

eMakler to usługa dająca klientom możliwość inwestycji w akcje, obligacje, kontrakty terminowe  i inne instrumenty finansowe, a także uczestniczenie w ofertach publicznych. Połączenie z rachunkiem bankowym gwarantuje swobodę w dokonywaniu transakcji, bez konieczności przelewania środków na inne konto. 12 lat od debiutu, eMakler obsługuje już 250 tys. klientów, składających nawet do kilkudziesięciu tysięcy zleceń dziennie.

Czytaj także: Aplikacja dla złodziei. Kwitnie czarny rynek mobilnych platform

Nowa wersja eMaklera w mBanku

W odpowiedzi na rozwijające się potrzeby klientów, mBank stale dostarcza usprawnienia dopasowane do poszczególnych segmentów bankowości. Nowość od Domu Maklerskiego mBanku – eMakler 2.0 –  to innowacyjna i ergonomiczna giełdowa aplikacja transakcyjna on-line.

Czytaj także: Koniec z CTRL+C CTRL+V. mBank inwestuje w robotyzacje

Szata graficzna i zasady poruszania się po serwisie zostały dostosowane do cieszącej się wielkim uznaniem, wielokrotnie nagradzanej aplikacji Nowy mBank. W eMakler 2.0 klienci mają od teraz do dyspozycji funkcje podzielone na spójne ekrany, przez co inwestowanie za pomocą nowej platformy stało się prostsze i bardziej intuicyjne.

Aby inwestorzy mogli sprawnie realizować swoje zlecenia, mBank udostępnił im „pływającą” formatkę zlecenia, dostępną zawsze na dole ekranu. Podczas składania zlecenia, przy wyborze waloru,  wyświetlane są dodatkowo jego notowania i wykres. Na każdym ekranie widoczny jest stan finansów klienta, co pomaga mu oceniać swoje możliwości inwestycyjne.

Kolejne rewolucyjne rozwiązanie dotyczy podglądu notowań – poza widokiem standardowym, klienci mogą wybrać podgląd w wersji kaflowej, która ilustruje graficznie zmiany cen na bieżącej sesji. Pozwala to łatwo i szybko ocenić, jak w danej chwili wygląda rynek na konkretnych walorach.

Nowy eMakler – wersja 2.0 – to dopiero pierwszy etap zmian w usługach maklerskich mBanku. W kolejnej odsłonie serwisu, przewidywanej na 2018 rok, planowane jest zasilenie aplikacji wsparciem analitycznym w postaci rekomendacji i kompendium wiedzy o spółkach oraz wiadomościami z rynku. Aplikacja będzie też wzbogacona o możliwość inwestowania na rynkach zagranicznych oraz o serwis dla zaawansowanego inwestora.

Dodatkowo już dziś wszyscy klienci serwisu eMakler otrzymali dostęp do aplikacji mobilnej Domu Maklerskiego mBanku. Umożliwia ona zarządzanie rachunkiem inwestycyjnym z poziomu smartfona z systemem Android lub iOS. Aplikacja pozwala m.in. na składanie i modyfikowanie zleceń na GPW, podgląd stanu rachunku inwestycyjnego i wyceny aktywów i podgląd notowań. Tabletowa wersja aplikacji mobilnej to już rozwiązanie dla bardzo wymagających klientów – szeroka funkcjonalność i ergonomia wychodzą naprzeciw potrzebom najbardziej aktywnych inwestorów.

[mBank/RT]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nowa-wersja-emaklera-i-aplikacja-mobilna-dostepne-dla-klientow-mbanku