Nowa funkcjonalność skanowania kodów QR, w ramach aplikacji GOmobile Banku BGŻ BNP Paribas, pozwoli jej użytkownikom szybko i przystępnie dokonywać płatności za rachunki. Aplikacja Banku umożliwia szybkie wypełnienie formatki przelewu danymi rachunku bądź faktury poprzez zeskanowanie kodu QR. Cały proces odbywa się płynnie i bardzo sprawnie, a opłata za rachunek następuje natychmiast po zaakceptowaniu jej płatności.

Czytaj także: Revolut ma już 1,5 miliona użytkowników

Nowości w GOmobile od BGŻ BNP Paribas

– Wygoda naszych klientów i ich szybszy dostęp do najnowszych funkcjonalności w ramach aplikacji GOmobile jest dla nas jednym z kluczowych elementów. Wsłuchujemy się w ich potrzeby, dlatego nieustannie pracujemy nad wdrażaniem nowych funkcjonalności w aplikacji GOmobile, by spełniły ich oczekiwania. Cieszy nas fakt, że od momentu wdrożenia GOmobile, klienci o wiele chętniej korzystają z aplikacji mobilnej­ – mówi Piotr Marciniak, dyrektor zarządzający Pionu Bankowości Internetowej w Banku BGŻ BNP Paribas.

Kolejnym udogodnieniem dla klientów banku BGŻ BNP Paribas jest możliwość udostępnienia wybranego numeru rachunku za pomocą aplikacji zainstalowanych na telefonie. Aplikacja Banku BGŻ BNP Paribas wywołuje okno dialogowe, w którym użytkownik wybiera sposób udostępnienia numeru rachunku, np. wiadomość sms, e-mail czy skorzystanie z komunikatora.

Czytaj także: BLIK dostępny w Żabce i Freshmarkecie

Udoskonalona aplikacja GOmobile Banku BGŻ BNP Paribas, z zaprojektowaną od podstaw szatą graficzną i wzbogaconymi funkcjonalnościami, została udostępniona klientom Banku w październiku ub. r. Więcej o aplikacji Gomobile można przeczytać tutaj – GOmobile – nowa aplikacja mobilna Banku BGŻ BNP Paribas.