25 stycznia 2018, 18:30:Fire Talk - Hububu, u. Postępu 14, 02-676, Warszawa

Nowe hasło Alior Banku. Bank nowości

Alior Bank udostępnił nową bankowość internetową i mobilną wszystkim klientom

„Wyższa kultura. Bank nowości.” – to nowe hasło przewodnie Alior Banku. Po blisko 9 latach od rozpoczęcia działalności bank zdecydował się na zmianę, która jest jednym z elementów realizacji strategii „Cyfrowego buntownika”. Nowe hasło zastąpi dotychczasowe określenie „Wyższa kultura bankowości”.

Hasło „Wyższa kultura bankowości” towarzyszyło marce od samego początku. Decyzja o jego zmianie to efekt rewolucji technologicznej, która zachodzi w całym sektorze bankowym oraz przede wszystkim przyjętego przez Alior Bank kierunku działania – cyfryzacji wszystkich obszarów.

Czytaj także: To jeszcze bank, czy już supermarket? Nowy pomysł Aliora

Rebranding Alior Banku

Nowe hasło alior banku.

Obecnie bank pracuje nad operacjonalizacją strategii „Cyfrowego buntownika”, której szczegóły zostaną przedstawione wraz z prezentacją wyników finansowych banku po trzecim kwartale br.

Nowy claim marki ma wspierać strategię „Cyfrowego buntownika”. Alior Bank hasłem „Wyższa kultura. Bank nowości.” chce podkreślić włączanie do oferty nowych rozwiązań technologicznych, otwarcie na konsumentów epoki mobilności i jednocześnie dać swoim klientom poczucie ciągłości.

Czytaj także: Pierwsza odsłona nowej bankowości internetowej i mobilnej Alior Banku

Podziel się artykułem
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone