Partner serwisu Visa dla biznesu

Nowe karty dla fanów Ekstraklasy od PKO BP. Do wygrania specjalne nagrody

Fintek
Fintek
#PKO BP
Opublikowano: 3 marca 2020, 09:39 Aktualizacja: 3 marca 2020, 09:40

Od 1 marca kibice klubów PKO Ekstraklasy i klienci PKO Banku Polskiego mogą posługiwać się nowymi kartami debetowymi z wyeksponowanymi herbami klubów piłkarskich. W ramach współpracy banku i drużyn występujących w Ekstraklasie to przedstawiciele każdego z klubów zaprojektowali wygląd karty własnego zespołu. Posiadacze kart mogą liczyć na specjalne nagrody.

Nowe karty dla fanów Ekstraklasy od PKO BP. Do wygrania specjalne nagrody

Istnieje również możliwość zamówienia karty ogólnej bez wizerunku klubowego, a jedynie z piłkarską „ekstraklasową” ekspozycją. PKO BP jest głównym partnerem Ekstraklasy od sezonu 2018/19. W ramach podpisanej umowy logotyp największego polskiego banku jest obecny na koszulkach 16 drużyn, na wszystkich stadionach oraz w transmisjach z meczów.

Nowa #OficjalnaKartaEkstraklasy dla klientów PKO BP

Sponsorowanie krajowych lig piłki nożnej przez banki nie jest nowym zjawiskiem. W Hiszpanii sponsorem tytularnym najwyższej klasy rozgrywkowej jest Santander, a wcześniej to miano należało do banku BBVA. Z kolei w Anglii tamtejszy futbol od wielu lat aktywnie wspiera Barclays.

– Przez ostatni rok zbieraliśmy informacje o nowych sposobach włączania kibiców i naszych klientów w krwiobieg działania PKO BP i Ekstraklasy. Z nowymi, przerobionymi wizerunkami, karty mogą stać się jeszcze lepszą wizytówką każdego z kibiców. Pamiętajmy też, że posiadanie Oficjalnej Karty Ekstraklasy daje przepustkę do wielu nagród w konkursach odbywających się na kanałach społecznościowych PKO Bank Polski Grajmy Razem – – mówi Mariusz Chłopik, dyrektor ds. Ekstraklasy i Gamingu PKO Banku Polskiego.

O jakie nagrody chodzi? Posiadacze karty mogą zasiadać na kanapie kibica – czyli w jednym z najatrakcyjniejszych punktów na stadionie, bardzo blisko linii boiska oraz brać udział w konkursach, w których nagrodami są koszulki meczowe. Największą nagrodą pozostaje jednak wyróżnienie, które pozwala tylko posiadaczowi Oficjalnej Karty Ekstraklasy na wręczenie trofeum najlepszemu zespołowi w kraju po 37. kolejce obecnego sezonu.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nowe-karty-ekstraklasy-pko-bp-do-wygrania-specjalne-nagrody