Partner serwisu Visa dla biznesu

Nowe samochody z rabatem 10% w promocji PKO Leasing

Asia Stankiewicz
Asia Stankiewicz
#PKO BP
Opublikowano: 25 stycznia 2018, 12:32 Aktualizacja: 12 maja 2019, 16:07

Samochody osobowe obu luksusowych marek są dostępne w ramach leasingu 100%. Oferta jest dedykowana do nowych oraz aktualnych klientów PKO Leasing.

PKO Bank Polski podsumowuje współpracę z fintechami

W połowie stycznia br. około dziewięciu tysięcy klientów PKO Leasing otrzymało maile z informacją o rozpoczętej kampanii promocyjnej. W jej ramach nowe samochody Land Rover i Jaguar dostępne są w leasingu 100%, a wybrane modele dodatkowo z dziesięcioprocentowym rabatem. Z oferty, aktualnej do 31 marca, mogą skorzystać również nowi klienci.

Czytaj także: Przyszłość aplikacji w branży medycznej – co nas czeka?

Nowa oferta dla klientów PKO Leasing

Leasing 100% to popularne określenie takiej formy finansowania, w której całkowity koszt ponoszony przez klienta, obejmujący raty leasingowe, opłatę wstępną i końcową, jest równy cenie nabywanego przedmiotu, na przykład samochodu. To bardzo korzystna sytuacja, analogiczna wobec popularnych w obrocie konsumenckim „rat 0%”.

Od połowy stycznia klienci PKO Leasing mogą w ramach leasingu 100% z subwencją importera nabywać nowe samochody Land Rover i Jaguar.

Czytaj także: Szansa dla funta? Macron wyciąga rękę

Rabat w wysokości 10%

Warunkiem skorzystania z oferty jest wybranie jednej ze wstępnie określonych struktur transakcji. Są one dostępne na stronie internetowej i dotyczą okresu finansowania (od 24 do 48 miesięcy) oraz wysokości opłaty wstępnej i końcowej. Promocja trwa do końca marca br. Jest dostępna również dla nowych klientów.

Dodatkowo, wybrane modele obu marek są dostępne z rabatem wynoszącym aż 10% ceny katalogowej. Chodzi o auta: Jaguar XE, Jaguar XF, Jaguar F-ACE, Land Rover Discovery, Land Rover Discovery Sport, Range Rover Evoque.

PKO Leasing jest liderem zarówno całego rynku, jak i segmentu samochodów osobowych. W 2017 roku sfinansował samochody osobowe o wartości netto ok. 3 mld złotych.

Czytaj także: Yahoo Finance uruchomia aplikację do oszczędzania Tanda

[PKO Leasing/AS]

 


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (1)

nowe-samochody-z-rabatem-10-w-promocji-pko-leasing