W nowej wyszukiwarce znajdziemy propozycje najwygodniejszego połączenia (pociągiem, autokarem lub łączone), informacje o godzinach odjazdu z poszczególnych przystanków lub stacji, określony czas na ewentualną przesiadkę, a także możliwość zakupu biletów z właściwymi ulgami w ramach jednej płatności. Cała podróż jest wizualizowana na mapie.

mPay wprowadza multiwyszukiwarkę połączeń

Na ekranie startowym w aplikacji mPay klikamy w kafelek „koleje i busy”, następnie decydujemy czy wybieramy z oferty przewoźników kolejowych lub autokarowych, bądź korzystamy z kategorii „wszyscy”. W kolejnym kroku wpisujemy skąd wyjeżdżamy i dokąd chcemy dotrzeć, wraz z preferowaną datą oraz godziną odjazdu.

Połączenia możemy wybierać z oferty wszystkich przewoźników, z którymi współpracuje aktualnie mPay, jak: Koleje Mazowieckie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Wielkopolskie, Dworzec Online, czy też przewoźnicy obsługujący trasy międzynarodowe w Europie (platforma Ewhd.eu). Transakcję zakupu biletu zrealizujemy bezpośrednio w aplikacji.

– Cieszy nas, że w niedługim czasie pozyskaliśmy do współpracy kilku atrakcyjnych partnerów, z usług których chętnie korzystają za naszym pośrednictwem klienci. Ufam, że grono firm zainteresowanych nowym, atrakcyjnym kanałem sprzedaży będzie się systematycznie poszerzać. – mówi Krzysztof Hejduk, Prezes Zarządu mPay S.A.