PwC ma zapewnić startupom opiekę ekspertów, mentorów i pomóc im jak najszybciej wejść na rynek z produktem i usługami.

Czytaj także: Kolejna bomba tekstowa na sprzętach Apple. Firma szykuje aktualizację

Jedyna taka szansa

Program reklamuje się trzymiesięcznym szkoleniem, który odbywa się w Warszawie, dzięki któremu będziesz miał dostęp do światowej klasy mentoringu, sesji z ekspertami w branży, a także dostęp do rodziny PwC. Będziesz miał okazję poznać innych inteligentnych, utalentowanych założycieli z całego świata. Startup Collider określa się mianem niepowtarzalnej szansy dla wybranych startupów.

Czytaj także: Nest Bank zapowiada wzrost rentowności w 2018 roku

Komu dedykowany jest program?

Program stworzony jest z myślą o założycielach, rozwiązaniach kierowanych na rynek B2B, czy innowacyjnych przedsiębiorcach. Jeśli szukasz praktycznych rozwiązań dla problemów, jesteś startupem w fazie wzrostu lub powiększasz zasięgi i pragniesz rozwijać swoją działalność razem z PwC, to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie.

Startup Collider wykorzystuje know-how i zasoby PwC do tworzenia rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Oferuje doradztwo 1-do-1, sesje mentorskie, zewnętrzne spostrzeżenia eksperckie lub bezpośrednie zaangażowanie partnera PwC. Ma to na celu rozwój działalności startupów, komercjalizację i sprzedaż rozwiązań dla klientów zewnętrznych lub w skali globalnej, w ramach portfolio produktów PwC.

Wykorzystując zasoby PwC, takie jak know-how, zasoby i globalną sieć kontaktów, Startup Collider jest w stanie pomóc startupom wejść na rynek globalny. Przynosi dodatkową wartość swoim klientom poszukującym innowacyjnych, skutecznych rozwiązań ich problemów biznesowych.

Czytaj także: Ponad pół miliona prób wyłudzeń na osobach starszych

Rozwiązanie również dla korporacji

Program przeznaczony jest również dla korporacji, które szukają innowacyjnych sposobów, produktów lub usług. Chcą rozszerzyć i zdobyć przewagę konkurencyjną w cyfrowym świecie w celu utrzymania lub poprawy swojej rentowności i pozycji rynkowej.

Startup Collider wykorzystuje nowatorski model biznesowy darmowej współpracy, która odpowiada dokładnie na potrzeby klientów PwC na całym świecie. Dostarcza im zupełnie nowe pomysły, produkty i usługi, które są w stanie poszerzyć ofertę. Umożliwiając im przy tym zachowanie konkurencyjności i zdobycie udziału w rynku w cyfrowym i szybko rozwijającym się świecie. Wykorzystując zasoby PwC, Startup Collider jest w stanie zaspokoić potrzeby korporacji i dostarczyć im gotowe rozwiązania i produkty.

Czytaj także: Szukasz pracy blisko domu? Ściągnij aplikację „Praca za rogiem”