Partner serwisu Visa dla biznesu

Nudni znajomi? Instagram znalazł na to sposób

Asia Stankiewicz
Asia Stankiewicz
#Instagram
Opublikowano: 24 maja 2018, 12:31 Aktualizacja: 20 lutego 2019, 20:08

Instagram wprowadza nową funkcję, dzięki której nie będziesz musiał oglądać denerwujących Cię znajomych. Możesz ich „wyciszyć”, a treści w aplikacji będą lepiej dopasowane do Twoich preferencji.

Instagram znalazł sposób na wyciszenie nudnych znajomych w aplikacji

Instagram udostępnia nową funkcję wyciszania niektórych profilów w aplikacji. W najbliższych dniach będziemy mogli wybrać osoby, które nas denerwują bądź ich posty są po prostu nudne i bez konieczności blokowania takiego profilu (co druga osoba widzi) możemy je wyciszyć. O sprawie informuje serwis The Verge.

Pozbądź się nudnych znajomych!

Pomimo wyciszenia danej osoby na Instagramie nadal będzie można wyświetlać jej profil – co nie jest możliwe, gdy kogoś zablokujemy. W każdej chwili opcję można wyłączyć, a dana osoba nie zostanie poinformowana o tym, że została wyciszona. Instagram informuje jednak, że pomimo wyciszenia danej osoby, otrzymamy powiadomienie jeśli oznaczy nas ona w poście. Podobne rozwiązanie zaoferował Facebook z tą różnicą, że opcja włączana była tylko czasowo. Na Instagramie możesz włączyć ją bezterminowo.

Funkcja może się przyjąć wśród użytkowników, ponieważ takiego rozwiązania brakowało od dawna. W social mediach obserwujemy coraz więcej osób i profili, a treści nie zawsze są dopasowane w 100% do naszych preferencji. Nasze profile często się zapychają, a niekiedy po prostu głupio nam przestać obserwować bądź zablokować osobę z rodziny lub bliskiego otoczenia, która dziennie wstawia 15 zdjęć swojego dziecka. Dodanie przycisku wyciszania pozwoli zachować relację z bliskimi przy jednoczesnym dbaniu o naszą cierpliwość 😉

Dwa tygodnie temu pisaliśmy, że Instagram i Snapchat testują nowe strategie płatności, dzięki którym e-commerce będzie odseparowany od niezależnych stron internetowych. Producenci wprowadzają nowe opcje, pozwalające zrealizować zakup z poziomu jednej aplikacji, bez konieczności przechodzenia na inną stronę i od nowa podawania swoich danych. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

/Asia Stankiewicz


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

nudni-znajomi-instagram-znalazl-na-to-sposob