Od 1 marca Allegro wprowadza promocję, dzięki której każdy klient będzie mógł przetestować usługę Smart. Osoby, które w ramach promocji aktywują „Smart! na Start”, w ciągu następnych 12 miesięcy za darmo będą mogły 5 razy skorzystać z darmowych przesyłek i zwrotów w ramach Allegro Smart!, a także zyskują dostęp do specjalnych okazji w Strefie Smart i festiwalu zakupowego Smart! Week.

Teraz 5 darmowych dostaw z Allegro w “Smart! na start”

Bezpłatna dostawa do paczkomatów i punktów odbioru obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł, natomiast dostawa kurierska od 80 zł. Promocja jest skierowana do wszystkich klientów Allegro, którzy nie mają aktywnej usługi Allegro Smart. Ponadto platforma nie wymaga żadnych zobowiązań jak na przykład podpięcie karty kredytowej czy wyłączenie usługi po okresie promocji.

Klientom, po roku lub gdy wykorzystają pulę darmowych dostaw, Allegro wyłączy promocję bez żadnych formalności. Chętni będą mogli nadal korzystać z usługi na normalnych warunkach – w pakiecie rocznym za 4,08 zł miesięcznie lub pakiecie miesięcznym za 10,99 zł.

Kilka dni temu Allegro poinformowało także o zmianach w taryfie Smart dla sprzedających. Od 6 maja wszystkie oferty w ramach Allegro Smart, które sprzedający wystawią z konta firmowego, będą oferowały klientom opcję darmowej dostawy kurierem.