Partner serwisu Visa dla biznesu

Punkty Payback wracają na Allegro

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Allegro
Opublikowano: 4 kwietnia 2018, 08:00 Aktualizacja: 20 sierpnia 2019, 17:29

Po niecałych dwóch latach przerwy program lojalnościowy Payback wraca na Allegro. To na pewno dobra wiadomość dla użytkowników, którzy mogą skorzystać z nowych promocji.

Allegro podnosi opłaty dla sprzedawców. Czy to się jeszcze opłaca?

– Wiemy, jak dużą popularnością w programie cieszyła się właśnie ta platforma handlowa, dlatego ponownie podjęliśmy współpracę, mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie naszych użytkowników. Cieszymy się, że znów możemy zaproponować uczestnikom programu zbieranie punktów w największym polskim serwisie internetowym, jakim jest Allegro – mówi Robert Olędzki, Digital Business Director w Payback Polska.

Payback wraca na Allegro. 1 punkt za 5 złotych

Na początek Allegro wspólnie z Payback przygotowało eKupon, za który uczestnicy otrzymają dwa razy więcej punktów za dowolny zakup. W najbliższych tygodniach mają pojawić się kolejne oferty. Zasady zbierania punktów Payback na Allegro są proste.

Za każde wydane w serwisie online 5 zł uczestnicy otrzymają 1 punkt. Produkty można nabywać z większości kategorii dostępnych na Allegro (jest ich ponad 30), zarówno poprzez stronę internetową, jak i aplikację mobilną, rozpoczynając zakupy od strony Payback.

Warto też przypomnieć o niedawnym wdrożeniu programu Payback dla polskich klientów serwisu Amazon.de. Za każde wydane 1 euro będzie można otrzymać 1 punkt Payback. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Polscy klienci serwisu Amazon.de zbiorą punkty Payback.

Payback/RT

TO CZEGO SZUKASZ – ZNAJDZIESZ NA ALLEGRO


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

payback-wraca-allegro