Partner serwisu Visa dla biznesu

Pierwsza edycja CloudNine Industry 4.0 & SCM Trends już za nami

Fintek
Fintek
#Start up
Opublikowano: 22 listopada 2019, 12:36 Aktualizacja: 25 listopada 2019, 14:13

Organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Managerów Logistyki i Zakupów (PSML) Konferencja CloudNine Industry 4.0 & SCM Trends odbyła się 14.11.2019r. podczas Warsaw Industry Week w Ptak Warsaw Expo. Fintek.pl był patronem medialnym wydarzenia.

Pierwsza edycja CloudNine Industry 4.0 & SCM Trends już za nami.

Spotkanie świata biznesu i nauki z nowym pokoleniem reprezentowanym przez aktywnych studentów wchodzących już wkrótce na rynek pracy, zgromadziło wielu przedstawicieli wyższej kadry zarządzającej odpowiedzialnej za zarządzanie łańcuchem dostaw oraz najbardziej utalentowanych studentów z całej Polski.

Pierwsza edycja CloudNine Industry 4.0

Pierwsza edycja CloudNine Industry 4.0. Fot. Przemysław Wilk

fot. Przemysław Wilk

Na wydarzenie składały się dwa równolegle odbywające się konkursy: Konkurs na Najlepszą Pracę Dyplomową Roku oraz Amazon Game Hack. Podczas Amazon Game Hack, studenci podzieleni na zespoły, konkurowali między sobą o najlepsze i najbardziej innowacyjne rozwiązanie na zadany przez przedstawicieli Amazon problem biznesowy, który następnie był poddawany ocenie kapituły konkursowej.

W konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową, wyselekcjonowani finaliści prezentowali swoje innowacyjne rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw oraz z zakresu media/sprzedaż/reklama, które następnie były poddawane głosowaniu przez audytorium w czasie rzeczywistym.

Wybór zwycięzców odbył się poprzez aplikację Atool powered by Allegro, która poza możliwością oceniania poszczególnych wystąpień, pozwoliła uczestnikom swobodnie przeglądać program konferencji i zadawać pytania dotyczące prezentowanych rozwiązań. W konkursie Na Najlepszą Pracę Dyplomową triumfowali:

  • Artur Kropop – 4000 PLN, nagroda ufundowana przez LafargeHolcim
  • Katarzyna Kudaś – 2500 PLN, nagroda ufundowana przez Novartis
  • Piotr Michel – 2500 PLN, nagroda ufundowana przez PKN Orlen
  • Karolina Salamon – 2500 PLN, nagroda ufundowana przez Santander Consumer Bank
  • Ewa Szczęsny – 2500 PLN, nagroda ufundowana przez Biuro Reklamy TVP

Podczas konferencji zostały także wręczone nagrody w konkursie Amazon Game Hack. Nagrodę za najlepsze rozwiązanie otrzymał zespół w składzie: Karolina Bułka , Martyna Pietrucha, Aleksandra Mirek, Małgorzata Gęgotek Igor Grzegorz Charytanowicz oraz Iryna Yakymi.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

pierwsza-edycja-cloudnine-industry-4-0-scm-trends