Wiodącym produktem spółki jest EraCoin – pierwsza polska kryptowaluta (polski bitcoin), którą twórcy maksymalnie zdemokratyzowali – jest dostępna dla wszystkich posiadających smartfon i aplikację. Działa na zasadzie bardzo innowacyjnego programu lojalnościowego; produkt jest na tyle nowoczesny, że w fazie testów nawet AppleStore nie był w stanie przyporządkować produktu do swoich kategorii. EraCoin rozwijany jest w Polsce, ale już w 3 i 4 kwartale – będzie prezentowany w USA, Japonii, Sinagapurze, Izrealu.

Nie tylko EraCoin, ale i Brand Sabbath

BrandSabbath to pierwsza sieć współpracy dla blogerów i vlogerów umożliwiająca zamianę ich potencjału marketingowego na realne pieniądze, w przeciwieństwie do popularnych narzędzi tego typu, dostępnych w Polsce – wykorzystuje potencjał nie tylko Instagrama, ale wszystkich kanałów społecznościowych i blogów. Działania blogerów są mierzone przez kody śledzenia i booty, a następnie przeliczane na zarobki, które w czasie rzeczywistym trafiają do ich wirtualnych portfeli. W tym momencie platforma skupia ponad 1000 influnecerów.

Twórcy narzędzia twierdzą, że jako jedni z nielicznych potrafią oszacować rzeczywisty zasięg (i wartość) danej treści w social media. Debiut na NewConnect odbędzie się w środę 12 lipca o godz. 11.30 w Sali Notowań w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.