Partner serwisu Visa dla biznesu

Pierwsza polska kryptowaluta wchodzi na giełdę

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Kryptowaluty
Opublikowano: 11 lipca 2017, 12:15 Aktualizacja: 20 lutego 2019, 20:01

Już 12 lipca na rynku NewConnect zadebiutuje spółka technologiczna Bit Evil. Twórcy EraCoin – pierwszej polskiej kryptowaluty, czy Brand Sabbath – unikatowej platformy do realizacji kampanii z wykorzystaniem influencerów.

Pierwsza polska kryptowaluta wchodzi na giełdę.

Wiodącym produktem spółki jest EraCoin – pierwsza polska kryptowaluta (polski bitcoin), którą twórcy maksymalnie zdemokratyzowali – jest dostępna dla wszystkich posiadających smartfon i aplikację. Działa na zasadzie bardzo innowacyjnego programu lojalnościowego; produkt jest na tyle nowoczesny, że w fazie testów nawet AppleStore nie był w stanie przyporządkować produktu do swoich kategorii. EraCoin rozwijany jest w Polsce, ale już w 3 i 4 kwartale – będzie prezentowany w USA, Japonii, Sinagapurze, Izrealu.

Czytaj także: Ministerstwo Cyfryzacji bierze się za sms-owych naciągaczy

Nie tylko EraCoin, ale i Brand Sabbath

BrandSabbath to pierwsza sieć współpracy dla blogerów i vlogerów umożliwiająca zamianę ich potencjału marketingowego na realne pieniądze, w przeciwieństwie do popularnych narzędzi tego typu, dostępnych w Polsce – wykorzystuje potencjał nie tylko Instagrama, ale wszystkich kanałów społecznościowych i blogów. Działania blogerów są mierzone przez kody śledzenia i booty, a następnie przeliczane na zarobki, które w czasie rzeczywistym trafiają do ich wirtualnych portfeli. W tym momencie platforma skupia ponad 1000 influnecerów.

Twórcy narzędzia twierdzą, że jako jedni z nielicznych potrafią oszacować rzeczywisty zasięg (i wartość) danej treści w social media. Debiut na NewConnect odbędzie się w środę 12 lipca o godz. 11.30 w Sali Notowań w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

[Bit Evil/RT]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (2)

pierwsza-polska-kryptowaluta-wchodzi-gielde