20 stycznia 2018, 10:00:Blockchain Connect 2018 - The Heart Warsaw, Warsaw Spire, plac Europejski 1, 00-844 Warszawa

Pierwsza polska kryptowaluta wchodzi na giełdę

Pierwsza polska kryptowaluta wchodzi na giełdę.

Już 12 lipca na rynku NewConnect zadebiutuje spółka technologiczna Bit Evil. Twórcy EraCoin – pierwszej polskiej kryptowaluty, czy Brand Sabbath – unikatowej platformy do realizacji kampanii z wykorzystaniem influencerów.

Wiodącym produktem spółki jest EraCoin – pierwsza polska kryptowaluta (polski bitcoin), którą twórcy maksymalnie zdemokratyzowali – jest dostępna dla wszystkich posiadających smartfon i aplikację. Działa na zasadzie bardzo innowacyjnego programu lojalnościowego; produkt jest na tyle nowoczesny, że w fazie testów nawet AppleStore nie był w stanie przyporządkować produktu do swoich kategorii. EraCoin rozwijany jest w Polsce, ale już w 3 i 4 kwartale – będzie prezentowany w USA, Japonii, Sinagapurze, Izrealu.

Czytaj także: Ministerstwo Cyfryzacji bierze się za sms-owych naciągaczy

Nie tylko EraCoin, ale i Brand Sabbath

BrandSabbath to pierwsza sieć współpracy dla blogerów i vlogerów umożliwiająca zamianę ich potencjału marketingowego na realne pieniądze, w przeciwieństwie do popularnych narzędzi tego typu, dostępnych w Polsce – wykorzystuje potencjał nie tylko Instagrama, ale wszystkich kanałów społecznościowych i blogów. Działania blogerów są mierzone przez kody śledzenia i booty, a następnie przeliczane na zarobki, które w czasie rzeczywistym trafiają do ich wirtualnych portfeli. W tym momencie platforma skupia ponad 1000 influnecerów.

Twórcy narzędzia twierdzą, że jako jedni z nielicznych potrafią oszacować rzeczywisty zasięg (i wartość) danej treści w social media. Debiut na NewConnect odbędzie się w środę 12 lipca o godz. 11.30 w Sali Notowań w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

[Bit Evil/RT]
Podziel się artykułem
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
 • Anna Nowak

  Koncept bardzo ciekawy, ale jak dotad nie udalo mi sie znalezc zadnych informacji dotyczacych technologii w oparciu o ktora dziala EraCoin (nie mam pojecia, czy to ethereum lub w ogole jakis rodzaj DLT, czy cos innego) i zasady funkcjonowania programu lojalnosciowego (kto generuje EraCoin, jak odbywa sie naliczanie punktow, i jak mozna je wykorzystac). Czy ktos ma dostep do jakich szczegolow na ten temat?
  Jestem lekko zaskoczona, ze spolka, ktora wchodzi na gielde, nie podaje tego typu informacji na swojej stronie.

 • Tanja Bayer

  Zapraszam to zapoznania sie z filmikiem
  Platforma ICO October 2017
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=617&v=7ZSCOEkE8fk