Partner serwisu Visa dla biznesu

PKO BP też inwestuje w wynajem samochodów

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#PKO BP
Opublikowano: 4 września 2017, 14:04 Aktualizacja: 7 czerwca 2019, 14:29

Według danych Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów rynek wynajmu długoterminowego samochodów urósł po II kwartale o 13,8% r/r, tempo wzrostu zwiększa się już piąty kwartał z rzędu. Jak wynika z badań, coraz więcej osób chce korzystać z nowego samochodu bez potrzeby jego posiadania.

Ubezpiecz auto w placówce PKO Banku Polskiego

  • PKO Zawsze Nowe Auto dostępny jest dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej
  • Za atrakcyjną miesięczną ratę Klient korzysta z nowego auta, otrzymuje pełną obsługę serwisową oraz ubezpieczenie
  • Zaletą oferty jest minimum formalności, brak konieczności wykupu auta po zakończeniu umowy, możliwość wymiany na nowe już po 12 miesiącach

Czytaj także: Krynica stolicą polskiego Fintechu

Wynajem długoterminowy dla Klienta indywidualnego w PKO Leasing

Oferta PKO Leasing – wynajem długoterminowy auta za stałą, niską ratę miesięczną odpowiada na zmieniające się oczekiwania nabywców. Od maja br. w ofercie spółki dostępny jest produkt dla osób fizycznych – PKO Zawsze Nowe Auto. Stanowi on alternatywę dla pożyczki bankowej czy zakupu auta za gotówkę.

– Proponujemy nowoczesne rozwiązania dla wymagających, często zapracowanych Klientów, którzy oczekują kompleksowej obsługi. Coraz częściej chcą jeździć nowym samochodem, nie zajmować się jego serwisem i nie martwić sprzedażą na rynku wtórnym. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które oferują produkt dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Do tej pory wynajem długoterminowy dostępny był wyłącznie dla dużych flot oraz średniej wielkości firmJacek Jasiński, dyrektor departamentu floty w PKO Leasing.

Czytaj także: Nowy wymiar car sharingu. Poznajcie ofertę Happy Miles

Dzięki ofercie PKO Leasing Klient może wybrać samochód dostosowany do swoich potrzeb wśród konkretnych marek klasy średniej lub premium. Płacąc stały abonament skorzysta z auta bez ponoszenia dodatkowych, nieprzewidzianych kosztów. Nie ma opłaty za rejestrację samochodu, a w miesięczną ratę oprócz ubezpieczenia wliczone są przeglądy techniczne, naprawy, wymiana części eksploatacyjnych. Klient może skorzystać także z opcji sezonowej wymiany opon.

Formalności są minimalne. Po potwierdzeniu drogą elektroniczną warunków umowy, m.in. w zakresie wyboru marki samochodu i jego wyposażenia czy przewidywanego rocznego przebiegu kilometrów, kontrakt zawierany jest w dogodnym dla Klienta miejscu z mobilnym doradcą PKO Leasing.

Już po 12 miesiącach Klient może wymienić auto na nowe. Wybór tej opcji oznacza uniknięcie konsekwencji utraty wartości samochodu używanego i trudności z jego odsprzedażą na rynku wtórnym. Z samochodu może też korzystać każdy członek rodziny bez żadnych ograniczeń.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

pko-bp-tez-oferuje-wynajem-samochodow