eToro, wiodący globalny dostawca rozwiązania do handlu społecznościowego (social trading), ogłosił dzisiaj uruchomienie polskiej wersji swojej wielokrotnie nagradzanej platformy pod adresem www.etoro.pl. Z ponad pięcioma milionami zarejestrowanych użytkowników z przeszło 170 krajów, eToro otwiera dostęp do globalnych rynków dla wszystkich. Umożliwia inwestowanie w prosty, angażujący i przejrzysty sposób za pośrednictwem sieci i przy wsparciu wyjątkowej społeczności inwestorów.

Handel społecznościowy umożliwia użytkownikom korzystanie z doświadczeń innych, by podejmować lepsze decyzje zakupowe. Budowana i gromadzona w ten sposób wiedza zbiorowa jest w stanie wpierać inwestycje pojedynczego użytkownika, przenosząc go na poziom niedostępny w przypadku indywidualnych decyzji.

Każdy inwestor może na www.etoro.pl w czasie rzeczywistym komunikować się z pozostałymi użytkownikami, podglądać i śledzić aktywność innych, jak również wybrać opcję automatycznego kopiowania decyzji inwestycyjnych innych traderów, odnoszących sukcesy.

Źródło: etoro.com.pl. Yoni Assia - CEO i założyciel eToro.

Źródło:
etoro.com.pl. Yoni Assia – CEO i założyciel eToro.

Już w Polsce!

Informacja o wejściu marki eToro na polski rynek została ogłoszona podczas konferencji IMPACT FINNTECH / INSURTECH we Wrocławiu. Podczas oficjalnego przemówienia Yoni Assia, współzałożyciel i prezes eToro stwierdził: „Polska szybko staje się centrum finansowym Europy Środkowo-Wschodniej.

Uruchomienie eToro w polskiej wersji językowej to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie rynkami kapitałowymi wśród Polaków, które obserwujemy na eToro. Nasza społeczność ma za zadanie wspierać inwestorów indywidualnych w ich decyzjach za pomocą prostej, innowacyjnej platformy transakcyjnej i możliwości śledzenia i kopiowania aktywności uczestników handlu społecznościowego.”

Źródło: etoro.com.pl

Źródło:
etoro.com.pl

Najnowszą usługą eToro jest wprowadzona niedawno funkcjonalność CopyFunds™, umożliwiająca inwestowanie tematyczne. CopyFunds™ działa poprzez łączenie ze sobą aktywów finansowych różnego rodzaju utworzonych i notowanych na eToro w ramach jednej wybranej strategii lub tematu.

CopyFunds

CopyFunds™ dzieli się na dwa produkty: Top Trader CopyFunds™, umożliwiający korzystanie ze strategii najbardziej skutecznych i jednocześnie zrównoważonych inwestorów działających w sieci, oraz Market CopyFunds™ składający się ze specjalnie dobranych instrumentów, takich jak akcje, surowce lub ETF, umożliwiających inwestorom śledzenie szerokiego wachlarza sektorów wokół zdefiniowanej strategii rynkowej.

Produkty CopyFunds™ umożliwiają użytkownikom inwestowanie w pakiety w grupie aktywnych traderów o wysokiej skuteczności oraz w ramach predefiniowanych strategii rynkowych.

CopyFunds™ ma na celu minimalizowanie długoterminowego ryzyka dla inwestorów i wspieranie możliwości uzyskiwania zwrotów z inwestycji poprzez ich dywersyfikację. Strategie dostępne w ramach CopyFunds™ opierane są na dogłębnej analizie i automatycznie równoważone w celu zmaksymalizowania potencjału zwrotów dla inwestorów.

Aby skorzystać z unikalnego doświadczenia handlu społecznościowego i zacząć inwestować, wystarczy odwiedzić stronę www.etoro.pl.

O marce eToro

eToro jest wiodącą na świecie, online’ową siecią handlu społecznościowego, z ponad pięcioma milionami zarejestrowanych użytkowników z przeszło 170 krajów, na której każdego dnia konta zakładają tysiące nowych inwestorów. Misją eToro jest zrewolucjonizowanie sposobu w jaki ludzie korzystają z rynków finansowych i sprawienie, by inwestowanie było bardziej społeczne, proste, przyjemne i przejrzyste.

Od momentu wejścia na rynek w 2007 roku, platforma eToro uplasowała się na pozycji lidera rynku w handlu społecznościowym (social trading). Potwierdzają to liczne nagrody, np. zdobyta ostatnio Best of Show będąca uznaniem organizatorów kongresu Finovate Europe 2015. Yoni Assia, prezes i współzałożyciel eToro jest z kolei uwzględniony w zestawieniu Financial NewsFinTech 40 power list.

 Globalna platforma społecznościowa, umożliwiająca szereg interakcji pomiędzy użytkownikami, od komunikacji przez kopiowanie i śledzenie inwestycji, pozwala wykorzystać doświadczenie i przepisy na sukces innych inwestorów. Społecznościowy aspekt eToro jest pierwszy w swoim rodzaju i w przeciwieństwie do tradycyjnych platform transakcyjnych czyni inwestowanie przejrzystym i otwartym dla wszystkich.

eToro działa za zezwoleniem i jest regulowane zarówno przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych (CySEC) brytyjskie Financial Conduct Authority (FCA).

Na koniec trzeba jednak pamiętać o….

etoro3