Garmin Pay to kolejna metoda płatności wprowadzona przez Bank Pocztowy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Wcześniej Pocztowy udostępnił klientom Apple Pay i Google Pay.

Promocja na zegarki Garmina w Banku Pocztowym

Od 4 listopada 2019 r. klienci indywidualni i biznesowi Banku Pocztowego oraz EnveloBanku – jego cyfrowej bankowości – mogą płacić za zakupy zegarkiem korzystając z Garmin Pay. Usługa działa jak cyfrowy portfel – dodawać można do niej wszystkie karty kredytowe i debetowe dostępne w ofercie banku. Umożliwia to szybką i bezpieczną realizację transakcji mobilnych, zarówno w kraju jak i za granicą. Według danych Narodowego Banku Polskiego za pierwszy kwartał 2019 roku płatności zbliżeniowe są akceptowane już przez wszystkie z 822 tysięcy terminali POS w Polsce.

Przy okazji udostępniania klientom płatności Garmin Pay, Bank Pocztowy przygotował promocję na zegarki Garmin z funkcją płatności mobilnych. Jeszcze w tym miesiącu dla klientów banku na preferencyjnych warunkach dostępne będą Smartwatch GPS VivoActive 3, zegarek biegowy z GPS Forerunner 645 Music oraz multisportowy Fenix 55 Plus. Pełną listę smartwatchy obsługujących Garmin Pay można znaleźć na stronie producenta. Najtańsze modele to wydatek około 800 złotych.

W ostatnich miesiącach klienci banku uzyskali także możliwość korzystania z platformy EnveloBanku w zakresie bankowości internetowej i mobilnej, bezpiecznego sposobu logowania do aplikacji oraz zatwierdzania przelewów z użyciem biometrii (odcisk palca) oraz płatności mobilnych Google Pay i Apple Pay.