Już od teraz możemy skorzystać z nowej usługi Poczty Polskiej. PP wprowadziła Wpłaty Ekspres – nowy typ płatności, dzięki której pieniądze przekazane przez klienta trafią w czasie rzeczywistym na rachunek bankowy. Maksymalna kwota, jaką możemy przekazać na wybrany numer rachunku bankowego wynosi 5000 zł.

Czytaj także: Poczta Polska wyśle SMS-em numer do kuriera

Nowa usługa umożliwi przelewy w czasie rzeczywistym

Wpłatę możemy nadać od poniedziałku do soboty, prócz dni świątecznych oraz tych ustawowo wolnych od pracy, w godzinach 6-21 od poniedziałku do piątku oraz 6-20 w soboty. Środki, jakie przekażemy pojawią się w czasie rzeczywistym (on-line) na wskazanym rachunku bankowym. W przypadku opłat do 600zł opłata wynosi 7zł. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Czytaj także: Poczta Polska od nowego roku rusza z usługą Polecony eCommerce

poczta polska

Ekspansja Poczty Polskiej

Warto przypomnieć, że Poczta Polska ostatnimi czasy nawiązuje wiele współprac. Jedną z nich jest sojusz z Allegro, którego celem jest powstanie 1000 nowych urządzeń do nadawania i odbierania przesyłek. Poczta Polska współpracuje również z eService. Dzięki współpracy przedsiębiorca może podpisać umowę z eService w placówkach PKO, Orange i Poczty Polskiej. Jest też możliwość podpisania dokumentów u listonosza.

W efekcie zawieranej umowy, eService dostarcza klientom dwa rodzaje urządzeń dostępnych w ofercie. Przedsiębiorcy mogą wybrać, czy chcą skorzystać z tradycyjnego terminala (stacjonarnego lub przenośnego) – w opcji najmu, czy też wolą otrzymać na własność nowoczesny terminal Smart D220.

Czytaj także: Poczta Polska i KAS nawiązały współpracę