First Data Polska jest jednym z największych dostawców technologii płatniczych, obecnym na polskim rynku od ponad 27 lat. Aktywnie angażuje się w akcje popularyzujące płatności bezgotówkowe zarówno wśród klientów jak i firm. Firma przygotowuje specjalną ofertę, która pozwoli przedsiębiorcom biorącym udział w programie korzystać z preferencyjnych stawek także po upływie 12 miesięcy. Więcej na temat projektu można przeczytać tutaj – Darmowe terminale płatnicze – tak będzie wspierany obrót bezgotówkowy.

Czytaj także: PSD2 coraz bliżej. Rząd przyjął projekt ustawy

Darmowy terminal przez rok, a potem korzystne warunki

Według badania „Postawy i zachowania przedsiębiorców z sektora MSP wobec obrotu bezgotówkowego”, wykonanego przez Ipsos dla Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego, First Data Polcard jest najczęściej wybieranym agentem rozliczeniowym przez małe i średnie przedsiębiorstwa.

– Obsługujemy już 24% firm z sektora MSP akceptujących płatności bezgotówkowe. Jest to najlepsza rekomendacja naszej oferty dla segmentu MSP –  mówi Krzysztof Polończyk, członek zarządu First Data.

– Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do instalacji terminala płatniczego i udziału w programie „Polska Bezgotówkowa”. Jestem przekonany, że wspólne działanie wszystkich uczestników akcji przyczyni się do wyraźnego zwiększenia liczby punktów akceptujących płatności bezgotówkowe – dodaje.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w programie i terminali First Data Polcard można uzyskać pod numerem telefonu 22 230-92-72 lub pisząc na adres e-mail: terminale@polcard.pl.

Aby ułatwić nowym firmom korzystanie z terminala, First Data Polcard jako jedyny agent na rynku opracowała specjalne materiały szkoleniowe udostępnione na YouTube, które pozwalają w łatwy, szybki i wygodny sposób nauczyć się obsługi urządzenia.

Program wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Rozwoju. Od wczoraj działa strona internetowa, na której przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się więcej na temat projektu – polskabezgotowkowa.pl.