Partner serwisu Visa dla biznesu

Polecaj e-sklep Carrefour i zyskaj nawet 90 zł

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 9 września 2019, 11:45 Aktualizacja: 9 września 2019, 11:45

Coraz częściej klienci zamawiają zakupy spożywcze przez Internet. Jest to wygodne, zwłaszcza gdy nie chcemy poświęcać znacznej części dnia na wycieczki do supermarketów. Rynek e-grocery rośnie, a w czasie dynamicznego rozwoju klienci mają szanse na skorzystanie z promocji. Carrefour jako pierwsza duża sieć handlowa w Polsce wprowadza do swojego e-sklepu spożywczego system poleceń „Poleceni” – klienci mają szanse na rabat do 90 zł.

Dzięki programowi kupujący i polecający mogą korzystać z dużych rabatów na zakupy. Program „Poleceni” wykorzystuje mechanizm rekomendowania znajomym zakupów w internetowym sklepie spożywczym Carrefour i uzyskiwania rabatów zarówno przez osobę polecającą, jak również dokonującą zakupów po raz pierwszy.

Polecaj Carrefour znajomym i zyskaj rabat na zakupy

Każdy klient posiadający konto na stronie zakupycodzienne.carrefour.pl może polecić znajomym dokonywanie zakupów e-grocery w Carrefour. Aby skorzystać z rabatów, znajomi, przy swoich pierwszych zakupach o wartości minimum 50zł, muszą jedynie wpisać kod otrzymany od osoby ich polecającej (dostępny jest on w zakładce „Rekomendowane dla Ciebie” lub na stronie).

Po jego wpisaniu, zamówienie osoby polecanej zmniejszy się o 20 zł, a polecającego aż o 30 zł. Jedna osoba może polecić zakupy maksymalnie 3 znajomym i otrzymać nawet 90 zł rabatu. Pełne zasady i regulamin akcji dostępne są na stronie.

20 tysięcy produktów w e-sklepie

Potencjał rozwoju e-grocery w Polsce jest bardzo duży, a Polacy przekonują się do dokonywania zakupów spożywczych w internecie. Mając ambicję bycia liderem e-zakupów spożywczych na polskim rynku nie zapominamy o wdrażaniu nowatorskich inicjatyw zachęcających nowych klientów do zakupów w naszym sklepie – mówi Michał Sacha, Dyrektor Marketingu, Digital, IT, E-commerce i Usług Finansowych Carrefour Polska. Systemy poleceń i rekomendacji zyskują coraz większą popularność na całym świecie, dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić je w Polsce w naszym e-sklepie. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu zyskamy wielu nowych, lojalnych klientów.

Asortyment e-grocery Carrefour to obecnie około 20 tysięcy produktów spożywczych, chemii gospodarczej i kosmetyków. W stałej ofercie sklepu znajdują się produkty ze wszystkich kategorii FMCG, w tym także produkty ultraświeże, takie jak: warzywa, owoce i zioła, pieczywo i wyroby cukiernicze, mięso i wędliny oraz nabiał. W sklepie można też kupić szeroki asortyment produktów bio, czy z tzw. Zdrowej Półki Carrefour, czyli produktów bezglutenowych, bez laktozy, dla diabetyków, light.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

polecaj-e-sklep-carrefour-i-zyskaj-nawet-90-zl