Partner serwisu Visa dla biznesu

Polscy klienci serwisu Amazon.de zbiorą punkty Payback

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Amazon
Opublikowano: 20 marca 2018, 08:00 Aktualizacja: 28 kwietnia 2019, 18:35

Największy na świecie sklep internetowy rozpoczyna współpracę z Programem Payback w Polsce. Payback jest pierwszym multipartnerskim programem angażowania klientów, z którym współpracuje serwis Amazon.de w języku polskim.

Polscy klienci serwisu Amazon.de zbiorą punkty Payback

W ramach standardowego przelicznika za każde 1 euro wydane w sklepie internetowym Amazon.de będzie można otrzymać 1 punkt Payback. Na dodatkowe benefity mogą liczyć nowi klienci sklepu i osoby aktywnie korzystające z e-kuponów Payback. Aby otrzymać punkty za zakupy w serwisie Amazon.de wystarczy skorzystać ze specjalnego linku dostępnego na stronie payback.pl.

Czytaj także: Promocja Google Pay. Do zgarnięcia 400 zł

Punkty Payback dla polskich klientów Amazon.de

– Chcemy nagradzać naszych klientów, niezależnie od tego, czy decydują się na zakup czytników Kindle, produktów Amazon Basics, wybór oferty start-up’ów czy jakiegokolwiek innego asortymentu dostępnego na Amazon.de – mówi Marzena Więckowska Senior PR Manager, Amazon.

– Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przekazujemy naszym uczestnikom kolejną dobrą wiadomość, czyli dołączenie Amazon do grona partnerów. Możliwość zbierania punktów w największym na świecie sklepie internetowym z pewnością ich ucieszy. Jestem przekonany, że polscy paybackowicze docenią nie tylko jakość oraz szeroką ofertę dostępnych w Amazon produktów, ale też możliwość zbierania punktów Payback – skomentował Michał Pieprzny, CEO Payback Polska.

Czytaj także: Amazon otworzy własny bank?

Stronę internetową Amazon.com uruchomiono w lipcu 1995 r. Opinie klientów, zakupy 1-Click, spersonalizowane rekomendacje, usługa Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, czytniki Kindle, tablety Fire, telewizja Fire TV i Amazon Echo – to tylko niektóre produkty i usługi stworzone przez Amazon.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

polscy-klienci-serwisu-amazon-de-zbiora-punkty-payback