– Mamy to! Już ponad 50 000 użytkowników skorzystało z platformy Autenti! Liczba zwolenników e-podpisu ciągle rośnie, więc nie czekaj i dołącz do nas – ogłasza fintech w komunikacie na Facebooku.

Autenti współpracuje z poważnymi graczami

Dobre rezultaty Autenti nie powinny zaskakiwać. W ostatnich miesiącach fintech nawiązał współpracę z takimi potentatami jak Siemens Finance, czy BGŻ BNP Paribas. Wspólnie z niemiecką firmą Autenti zaoferowało pożyczkę leasingową i leasing online, natomiast we współpracy z bankiem wdrożyli e-podpisy przy zawieraniu umów kredytowych.

Pożyczka leasingowa to usługa podobna do kredytu, z tym że finansowania udziela firma leasingowa, a nie bank. W przypadku SimplyLoan (usługi Siemens) czas potrzebny na wydanie decyzji o przyznaniu finansowania wyniesie maksymalnie 15 minut – wszystko dzięki wykorzystaniu algorytmu do oceny zdolności kredytowej. Umowy są podpisywane elektronicznie dzięki platformie Autenti.

Natomiast wspólnie z BGŻ BNP Paribas polski fintech wdrożył e-podpisy, które pozwolą na proste zawieranie umów kredytowych – na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. Dzięki temu pożyczkę w banku będzie można zaciągnąć bez wizyty w oddziale. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

W listopadzie zeszłego roku do grona klientów Autenti dołączyli także pośrednicy z Grupy Open Finance. Chodzi o takie firmy jak Open Finance, Home Broker i Open Brokers. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy polskiego fintechu.