To na pewno spory sukces dla Nethone. Fintech od 2016 roku świadczy usługi w zakresie zapobiegania fraudom płatniczym w branży turystycznej, e-commerce i pożyczek online. Nethone jest jednym z liderów w obszarze analityki KYU (Know Your Users) opartej na uczeniu maszynowym. Przypomnijmy, że w listopadzie 2017 roku polski fintech został wybrany do prestiżowego programu Thalesa w Paryżu – Station F.

Nethone został wybrany spośród 100 najlepszych startupów technologicznych z branży turystycznej do programu “Summer 2019’ w obszarze Travel & Hospitality.

Oparte na AI rozwiązanie Nethone’a pomaga pozyskać więcej lojalnych klientów i zapobiega fraudom płatniczym przy użyciu systemu analitycznego Know Your Users. Dzięki głosom partnerów korporacyjnych Plug and Play, Nethone został wybrany spośród 100 najlepszych start-upów technologicznych z branży turystycznej do programu “Summer 2019’ w obszarze Travel & Hospitality. Celem udziału w trwającym 3 miesiące akceleratorze jest wprowadzenie pozytywnych zmian w sektorze turystycznym poprzez uruchomienie programów pilotażowych, tworzenie umów licencyjnych i możliwości współpracy z partnerami..