CYERUS KEY daje początek nowej ery w historii Internetu eliminując jedno z największych zagrożeń w sieci jakim jest kradzież tożsamości. Krakowski startup posiada innowacyjne rozwiązanie na rynku w zakresie uwierzytelnienie użytkownika, które zostało docenione przez specjalistów w tym zakresie.

Warto przypomnieć, że na tym samym kongresie w Barcelonie zaprezentowana zostanie nowa wersja kultowej Nokii 3310. Jednego z najpopularniejszych telefonów w historii.

Cyberus Labs poprawi cyberbezpieczeństwo

CYBERUS KEY jako jedyny system na świecie łączy w sobie pełne bezpieczeństwo operacji i wygodę dla użytkowników. CYBERUS KEY rozwiązuje jeden z największych problemów współczesnego Internetu – kradzież tożsamości i wykorzystywane do tego celu ataki phishingowe, ataki typu „Man in the Middle” oraz konieczność używania technologii Captcha.

Wystarczy przypomnieć niedawną sytuację, kiedy to polskie banki zostały zaatakowane, a niektórzy uważają, że może to być dzieło obcych służb. To jasny dowód na to, że hakerzy nie śpią.

Jedną z najważniejszych zalet systemu dla użytkownika jest to, że CYBERUS KEY zupełnie eliminuje konieczność używania i pamiętania haseł jak również zabezpiecza tożsamość użytkownika.

Eliminuje w związku z tym możliwość kradzieży informacji na temat użytkownika czy przeprowadzanej operacji.

Firmy coraz bardziej świadome cyberzagrożeń, ale…

Innowacyjność CYBERUS KEY

Innowacyjność CYBERUS KEY polega na zastosowaniu metodologii szyfrowania, która nie została dotychczas złamana oraz na nie przechowywaniu danych identyfikacyjnych użytkownika. W ten sposób kradzież informacji na temat użytkownika czy przeprowadzanych operacji jest niemożliwa.

Nawet w mało prawdopodobnym przypadku przejęcia szyfrowanej transmisji systemu i odkodowania jej, hakerzy zdobywają jedynie jednorazowy kod, bez informacji do jakiej transakcji przynależy lub jaki użytkownik miał się nim posłużyć. Jednorazowy kod CYBERUS KEY traci swoją ważność w ciągu ok. sekundy. Na tym polega m.in. wyższość CYBERUS KEY nad wszelkimi systemami biometrycznymi, które przekazują, gromadzą i wykorzystują dane dotyczące użytkowników.

CYBERUS KEY jako jedyny na świecie pozwala także na identyfikację obu stron przeprowadzanej operacji – użytkownika oraz dostawcę usług. Przez to daje użytkownikowi gwarancję, że łączy się z właściwym serwisem.

Zapraszamy na obejrzenie filmiku z kongresu Impact’16 fintech/insurtech, na którym Marek Ostafil, COO Cyberus Labs, prezentował możliwości CYBERUS KEY: