Partner serwisu Visa dla biznesu

Polskie technologie IT dla FinTech w Japonii

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Fintech
Opublikowano: 16 stycznia 2017, 11:00 Aktualizacja: 20 lutego 2019, 20:27

16 czerwca 2017 r. Wydział Polityczno-Ekonomiczny oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tokio planują zorganizować w japońskiej stolicy seminarium promujące polskie technologie IT, które mogłyby znaleźć zastosowanie w sektorze FinTech.

Obecnie trwa nabór zgłoszeń polskich przedsiębiorstw/instytutów badawczych zainteresowanych udziałem w w/w wydarzeniu. Przeprowadzany jest on za pośrednictwem aplikacji internetowej dostępnej następującym linkiem: http://doitwithpoland.appspot.com/presenters.

Smartwatch powie Ci kiedy zachorujesz!

Promujmy się w Japonii!

Aby skorzystać z aplikacji należy zalogować się za pomocą nazwy użytkownika i hasła, które zainteresowani udziałem w niniejszej inicjatywie polscy przedsiębiorcy i przedstawiciele instytutów badawczych będą mogli uzyskać po zarejestrowaniu się za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego pod tym URL: http://doitwithpoland.appspot.com/signup

Oficjalna grafika semianrium organizowanego przez Ambasadę RP w Tokio, podczas której wystąpią polskie firmy z branży IT.
Regulamin korzystania z aplikacji i wyboru uczestników seminarium zamieszczony został pod następującym adresem: http://doitwithpoland.appspot.com/terms_and_conditions

Nabór potrwa do 28 lutego 2017 r. do końca dnia czasu japońskiego (JST). Limit zgłoszeń: 50 (na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy). Do udziału w seminarium zaproszonych zostanie co najmniej 7 prezentujących z Polski, których oferta spotkała się z największym zainteresowaniem potencjalnych japońskich uczestników imprezy (mierzonym za pomocą punktów przyznawanych zgodnie z zasadami i w terminach opisanych w w/w regulaminie).

Do udziału zapraszane są również małe i średnie przedsiębiorstwa, w tym start-upy jak również instytuty badawcze gdyż w ich przypadku podróż do Tokio bez informacji o potencjalnym zainteresowaniu ich ofertą technologiczną ze strony Japończyków jest często mało realna.

Inicjatywa ma na celu dostarczyć polskim firmom właśnie takich informacji jeszcze przed podjęciem decyzji o wzięciu udziału w seminarium.  Zamieszczenie informacji o własnej technologii mogącej znaleźć zastosowanie w sektorze FinTech w w/w aplikacji staje się tym samym okazją do praktycznie bezkosztowego pozyskania wiedzy przez polskie spółki i ośrodki naukowe o potencjalnym zainteresowaniu nią na japońskim rynku.

[informacja zewnętrzna]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

polskie-technologie-it-fintech-japonii