23 listopada 2017, 09:00:IT w Administracji GigaCon - Hotel Courtyard, ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa, Polska

Pożyczki online dla przedsiębiorców w ING

Promocja “100 zł za otwarcie konta” w ING

ING Bank Śląski udostępnił eWniosek – narzędzie do wnioskowania o pożyczkę on-line dla przedsiębiorcy, nawet jeśli nie jest klientem banku. Decyzja kredytowa jest przesyłana na email wnioskującego, do 4 dni roboczych od złożenia wniosku.

– Chcemy wspierać klientów w prowadzeniu biznesu i na bieżąco dostarczać im narzędzi i rozwiązań, które im to ułatwiają. Dostosowujemy nasze produkty i usługi do tego, jak w dzisiejszym świecie funkcjonują klienci: on-line, mobilnie, zdalnie – powiedział Szymon Przybylak, dyrektor odpowiedzialny za ofertę dla małych firm w ING Banku Śląskim.

– Klienci mogą w ING zakładać firmę bez wychodzenia z domu, przez Profil Zaufany dostępny w systemie bankowości internetowej. Zarządzanie finansami firmy również jest możliwe on-line’owo czy mobilnie – przez Moje ING dla Firmy. Teraz oferujemy eWniosek – możliwość składania wniosków o pożyczkę dla firmy przez internet, w każdym miejscu i w każdym czasie dogodnym dla klienta – dodał Szymon Przybylak.

eWniosek dla tych, co nie mają konta w ING

Z eWniosku mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy nie są klientami banku oraz prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą od min. 12 miesięcy.

Proces wnioskowania o pożyczkę jest prosty i szybki – przedsiębiorca składa eWniosek na stronie internetowej banku. Tam określa paramenty wnioskowanej pożyczki oraz oblicza swoją ratę, podaje dane osobiste oraz dane firmy, następnie załącza wymagane dokumenty i przekazuje wniosek do analizy. Ostatnim etapem składania wniosku jest wybór oddziału banku, w którym zostanie podpisana umowa kredytowa.

Maksymalna kwota kredytu, o jaką klient może wnioskować bez zabezpieczenia to nawet 100 tys. zł.

Oferta pożyczki dla klientów ING jest również dostępna on-line. Przedsiębiorcy mogą o nią wnioskować poprzez system bankowości internetowej Moje ING dla Firmy.

[informacja zewnętrzna]
Podziel się artykułem
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone