Posiadacze karty Visa Infinite mogą wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie bez prowizji nie ponoszą także kosztów przewalutowania płatności. Usługa „Rozłóż na raty” pozwala spłacać w ratach wykorzystany limit na zakupy, wypłatę gotówki z bankomatu, czy przelew z karty. Plan ratalny jest dostępny z okresem spłaty od 3 do 36 miesięcy: bez prowizji, z oprocentowaniem obniżonym do 5% – czytamy w komunikacie.

ING Bank Śląski udostępnia kartę Visa Infinite

Z jakich jeszcze udogodnień mogą korzystać właściciele karty? To przede wszystkim PriorityPass, czyli nielimitowane bezpłatne wejścia do ponad 1300 luksusowych saloników wypoczynkowych na lotniskach całego świata. zarówno dla posiadacza karty głównej jak i dodatkowej – bez względu na wybraną linię lotniczą, klasę biletu czy członkostwo w programie lotniczym. Dodatkowo do każdej karty dostępne jest 20 bezpłatnych wejść dla osób towarzyszących w roku kalendarzowym.

Karta umożliwia także korzystanie z pakietów ubezpieczeń podróżnych obejmujących koszty leczenia i koszty transportu na kwotę 3 mln euro. To także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w podróży, assistance podróżny, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, z tytułu utraty i opóźnienia dostarczenia bagażu i sprzętu sportowego oraz ubezpieczenie z tytułu rezygnacji z imprezy turystycznej, biletu lotniczego, noclegów czy pomoc prawną i inne. Karta Visa Infinite to również dostęp do Programu ING Concierge, czyli pomocy specjalistów ING Banku Śląskiego w codziennych sprawach, infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Limit do karty wynosi pomiędzy 50 tys. a 200 tys. zł i jest ustalany indywidualnie. Oprocentowanie zadłużenia na karcie to 6%. Klienci należący do segmentu Private Banking lub Wealth Management nie ponoszą opłaty rocznej za użytkowanie karty głównej i dodatkowej. Jeśli w chwili naliczenia opłaty rocznej użytkownik karty głównej nie należy do tego segmentu, opłata wynosi 2 000 zł za kartę główną oraz 0 zł za kartę dodatkową.

Oferta karty kredytowej Visa Infinite jest skierowana jest do klientów, którzy są objęci ofertą Private Banking lub Wealth Management. Aby móc skorzystać z tej oferty to wymagane jest posiadanie w banku aktywów powyżej 1 mln PLN lub zainwestowanie min. 200 tys. zł lub równowartości tych kwot w walucie wymienialnej.