Konto dla graczy w mBanku jest pierwszym takim rozwiązaniem w Europie i jednym z pierwszych na świecie.  Dzięki promocji nowi klienci banku mogą uzyskać szczególnie atrakcyjny bonus, czyli 3-miesięczną subskrypcję PlayStation Plus. Kolejne dwa kody na darmowe subskrypcje czekają na klientów, którzy spełnią promocyjne warunki aktywności na rachunku.

Specjalna oferta dla graczy w mBanku

Poza bonusami, bank oferuje także rachunek prowadzony bez opłat, personalizowaną kartę z własnym wizerunkiem oraz dodatkowo eKartę do płacenia w internecie. Dla uczestników promocji eKarta będzie całkowicie bezpłatna. Wniosek o specjalne konto dla gracza można złożyć na stronie.

– Liczba graczy w Polsce stale się powiększa. Obecnie szacuje się, że jest to nawet 16 mln osób! Wiedząc, że to szczególna grupa, zaznajomiona z nowoczesnymi technologiami, postanowiliśmy stworzyć produkt wyłącznie dla graczy, wyposażony w atrakcyjne bonusy – tłumaczy Jakub Jaśkiewicz z mBanku, odpowiedzialny za wdrożenie.

Nowy produkt w ofercie banku powstał we współpracy z agencją Gameset, która była odpowiedzialna za analizę rynku i koncepcję konta, oraz PlayStation Polska, które dostarczyło produkty cyfrowe do oferty.

– Jesteśmy bardzo dumni z tego, że razem z mBankiem stworzyliśmy unikalny produkt dla graczy. Jest to kolejny dowód na to, że gaming staje się poważnym trendem konsumenckim. A marki będą go coraz mocniej wykorzystywać – mówi Piotr Bombol, Strategy Director & Partner w Gameset.

Większość graczy zapewne zainteresuje temat „Loot Boxów”, które ostatnio są prawdziwą plagą… Do sprawy ustosunkowało się Apple, które stanęło po stronie klientów. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Apple staje po stronie użytkowników w sprawie „Loot Boxów”.