Promocja potrwa do 30 kwietnia i jest dostępna dla nowych i obecnych użytkowników. Cashback nie wymaga dodatkowej aktywacji i zadziała przy transakcjach fizyczną oraz wirtualną kartą Twisto.

Cashback 5% przy zakupach spożywczych kartą Twisto

„Zrób zakupy spożywcze i zapłać za nie wirtualną lub fizyczną kartą Twisto. W e-sklepach wpisz dane karty, w punktach stacjonarnych płać zbliżeniowo lub mobilnie. Po zaksięgowaniu transakcji zwrócimy Ci 5% wartości w postaci punktów Twisto, które możesz przeznaczyć na kolejne zakupy” – czytamy w komunikacie.

Maksymalny zwrot w jednym miesiącu wynosi 100 złotych. Promocja twa do końca kwietnia, zatem klienci Twisto w najkorzystniejszym scenariuszu mogą zaoszczędzić 200 PLN. Promocja obowiązuje w takich sklepach jak Biedronka, Carrefour, Tesco, Lidl, Auchan, czy Frisco.pl. Pełną listę sklepów objętych ofertą cashbacku Twisto można znaleźć pod tym linkiem.

Twisto to czeski fintech, który oferuje między innymi odroczone płatności. Na początku 2021 roku spółka pozyskała 72 mln złotych na dalszy rozwój. To nie wszystko. Twisto umożliwia także rozkładanie zakupów na raty – między innymi w sklepach IKEA.