Partner serwisu Visa dla biznesu

Przerwa techniczna w Santander

Łukasz Piechowiak
Łukasz Piechowiak
#Santander
Opublikowano: 3 lutego 2019, 23:07 Aktualizacja: 2 maja 2019, 20:35

W nocy 4 lutego od północy do 6-tej rano potrwają prace konserwacyjne w Santanderze. Bank poinformował, że wystąpią przerwy w działaniu bankomatów i wpłatomatów. Niedostępne będą również usługi do kart w Santander Internet oraz usługa 3D Secure. Bezgotówkowe transakcje kartowe będą standardowo autoryzowane. 

Santander wybierze kolejne startupy do współpracy

Santander Bank Polska poinformował, że w poniedziałek (04.02.2019) od północy do 6-tej rano potrwają prace konserwacyjne. W tym czasie lepiej nie próbować wyciągać środków z bankomatu, bo może być z tym problem. Płatności kartami będą autoryzowane normalnie.

Dzień dobry,

W dniu 04.02.2019r., w godz. 0:00 – 6:00 będą przeprowadzane prace konserwacyjne i wystąpią przerwy w…

Opublikowany przez Santander Bank Polska Sobota, 2 lutego 2019

Przerwy techniczne, konserwacyjne i awarie to normalne zjawisko w bankowości, ale z uwagi na transformację cyfrową gospodarki – skala uciążliwości dla klientów rośnie, czemu dają wyraz w komentarzach na Facebooku i w innych mediach społecznościowych. Jak się chronić przed brakiem dostępu do swoich pieniędzy? Najprostsza rada – wypadałoby mieć drugie konto, a na nim wystarczająco dużo środków, by przetrwać kilka dni bez dostępu do konta głównego.

Santander to obecnie drugi największy bank w Polsce. Niedawno pod względem wielkości aktywów prześcignął Pekao S.A. Jeszcze do września 2018 roku bank znany był pod marką BZ WBK. Po rebrandingu doszło do unifikacji wizualnej z hiszpańską grupą. Santander to największy bank w Hiszpanii i jeden z największych na świecie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

przerwa-techniczna-w-santander