Partner serwisu Visa dla biznesu

Pyszne.pl i TripAdvisor ogłaszają nawiązanie współpracy

Łukasz Piechowiak
Łukasz Piechowiak
#Pyszne.pl
Opublikowano: 2 listopada 2017, 12:36 Aktualizacja: 7 maja 2019, 15:47

Pyszne.pl, część grupy Takeaway.com N.V. (AMS: TKWY), wiodącej platformy do zarządzania dostawami jedzenia w Europie kontynentalnej, ogłosiła dzisiaj nawiązanie współpracy z portalem TripAdvisor (NASDAQ: TRIP), największym na świecie serwisem turystycznym. Współpraca ta zakłada integrację sieci 30 000 restauracji w Takeaway.com z serwisem TripAdvisor we wszystkich jego wersjach do przeglądarek i aplikacji mobilnych.

Od dzisiaj konsumenci przeglądający listy restauracji w serwisie TripAdvisor mogą w łatwy sposób zamawiać jedzenie u partnerów Pyszne.pl klikając przycisk „Zamów online”.

Po kliknięciu przycisku konsumenci przechodzą na stronę Pyszne.pl, gdzie mogą szybko i łatwo zamówić dostawę. „Jesteśmy zadowoleni, że serwis TripAdvisor wybrał Takeaway.com jako partnera, aby zaoferować użytkownikom możliwość wygodnego zamawiania jedzenia w najszerszej gamie restauracji i rodzajów kuchni w Europie kontynentalnej.

Czytaj także: Pyszne.pl uruchamia funkcję Pickup: odbiór własny

Będziemy z przyjemnością współpracować z TripAdvisor, by umacniać naszą wiodącą pozycję w Europie” — powiedział Jörg Gerbig, COO Takeaway.com.

„Dzięki liście ponad 4,4 miliona restauracji TripAdvisor staje się coraz popularniejszym źródłem informacji na temat gastronomii dla podróżnych i lokalnych mieszkańców na całym świecie” — powiedział Evan Becker, szef działu Restaurant Commerce w TripAdvisor. „Jesteśmy podekscytowani, mogąc rozpocząć współpracę z Takeway.com, by zapewnić naszym użytkownikom dostęp do tysięcy nowych opcji dostaw jedzenia w sieci partnerskich restauracji”.

Z TripAdvisor zintegrowane są wszystkie marki Takeaway.com*, w tym Thuisbezorgd.nl, Lieferando.de, Pyszne.pl, Lieferservice.at, Lieferservice.ch, Takeaway.com/Belgium, Pizza.fr, Pizza.pt i Pizza.lu.

/Pyszne.pl

Foto: Pixbay


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

pyszne-pl-tripadvisor-oglaszaja-nawiazanie-wspolpracy