Partner serwisu Visa dla biznesu

Rachunek w biurze maklerskim mBanku założyć online bez kuriera

Fintek
Fintek
#Bankowość#BankTech#mBank
Opublikowano: 21 maja 2020, 11:45 Aktualizacja: 21 maja 2020, 16:09

Nie ma nawet kuriera z umową. W pełni elektroniczny proces pozwala zacząć inwestować na GPW i giełdach zagranicznych, jak i rynkach nieregulowanych.

Konto na selfie już dostępne w mBanku

Inwestorzy indywidualni, którzy chcą dołączyć do grona klientów biura maklerskiego mBanku, teraz mogą to zrobić w całości przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu czy nawet korzystania z kuriera. Nie trzeba posiadać otwartego konta w banku. Zawarcie umowy o usługę maklerską w ten sposób daje dostęp do regulowanego rynku giełdowego, w tym do instrumentów finansowych notowanych na GPW, giełd zagranicznych, a także handlu m.in. surowcami oraz walutami.

Dotychczas klienci mBanku mogli założyć online usługę eMakler, dostępną z pozycji serwisu transakcyjnego, teraz w szybki sposób będą mogli uzyskać jeszcze więcej możliwości inwestycyjnych.

Szybko, prosto i bez kuriera

Zdalne założenie rachunku w Biurze maklerskim mBanku jest szybkie i proste. Klient wypełnia wniosek rejestracyjny online, potwierdzając swoją tożsamość za pomocą zdjęć dokumentów. Zawarta umowa wysyłana jest klientowi w zabezpieczonym emailu. Aktywacja rachunku następuje po weryfikacji przelewu.

Nowy proces zastępuje dotychczasową możliwość zawierania umowy za pośrednictwem kuriera. Jednocześnie klienci nadal mogą podpisać umowę w Punktach Usług Maklerskich mBanku.

Otwarcie przez internet rachunku maklerskiego to kolejny element obsługi klienta, który mBank scyfryzował. Do możliwości, jakie już od dłuższego czasu mieli klienci indywidualni, zostały w ostatnich tygodniach dodane opcje otwarcia konta i zawierania umów online przez klientów bankowości korporacyjnej.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

rachunek-w-biurze-maklerskim-mbanku-zalozyc-online-bez-kuriera