Co istotne, klient może założyć dowolną liczbę lokat (do 200 tys. złotych każda), do całkowitej kwoty 1 miliona złotych – czytamy w komunikacie.

Lokaty terminowe od Raiffeisen Digital Banku

Lokaty terminowe online mogą być automatycznie odnawiane, więc klient nie musi przejmować się formalnościami i koniecznością pamiętania o ich odnowieniu. W momencie upłynięcia terminu, na który lokata terminowa online została zawarta, środki na niej zgromadzone, włącznie z naliczonymi odsetkami, są automatycznie przenoszone na kolejną, odnowioną lokatę terminową online, na taki sam okres.

Klienci mają teraz możliwość wyboru pomiędzy trzymaniem swoich oszczędności na koncie osobistym, a korzystaniem z lokat terminowych online na okres 3, 6 lub 12 miesięcy. Oprocentowanie jest stałe i wynosi 6,1% w skali roku. Użytkownicy mogą założyć dowolną liczbę lokat (do 200 tys. złotych każda), do całkowitej kwoty 1 miliona złotych.

W marcu bieżącego roku RDB udostępnił w pełni cyfrowe finansowanie ratalne – pożyczkę dostępną u wybranych partnerów handlowych. Jednocześnie ogłosił nawiązanie nowej współpracy z Alsen – franczyzową siecią sklepów komputerowych i RTV/AGD. Klienci mogą na miejscu w sklepach Alsen sfinansować ratalnie swoje zakupy do kwoty 150 tysięcy złotych, a ich spłatę mogą rozłożyć na 120 miesięcy.